Wpis z mikrobloga

@Larsberg: kojarze tego typa xD Zawsze był p------y z tego co pamiętam, ale teraz to apogeum s----------a. Do każdej dziewczyny potrafi tak wypisywać xD Raz była inba na mieście bo podobno jak pracował na ochronie to walił sobie konia. Śmiechy śmiechami byle nie o-----ł czegoś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Larsberg: Te wszystkie przegrywy, co to umawiały julki z tindera na fejkowe randki powinny to robić właśnie z takimi spermiarzami zamiast z nimi: udajesz zdjęcie ładnej kobiety i umawiasz się z takimi typami jak ten ze screena.
  • Odpowiedz
Może by opracować obywatelski projekt ustawy wprowadzający penalizację spermiarstwa? Przecież to jest zachowanie szkodliwe dla społeczeństwa


@urojony_uzurpator: zawsze mnie ciekawilo czy Ci ludzie nie wiedzą ze to przeciwskuteczne czy to taki f----z i nie mogą przesłać
  • Odpowiedz
@Larsberg mnie najbardziej r---------a to, że taki gościu pisząc to ma w głowie "jak ona to przeczyta to na pewno mi się nie oprze i zarucham jak buhaj w PGRze bo jestem najlepszy maczo z wypizdowia dolnego z niepowtarzalnymi tekstami na podryw" xD
  • Odpowiedz