Wpis z mikrobloga

@nammah: "doświadczenie"... piszesz jak by to było rocket science XD Więc albo masz ultra szczęście bo Ci się koszyk otwiera (niektórzy go przez kilka sesji nie widzieli) albo po prostu ściemniasz by poczuć się odrobinę lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krakenbro01: spoko mozesz sie na mnie wyzyc, ze ci sie nie udalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak koszyka nie widzisz od kilku sesji to bym zrezygnowal calkowicie, bo to najmniej problematyczny etap
@rawilson: Jestem Januszem kupowania węgla i chcuałem spytac na czym polega tutaj ten "deal"? Ustawiacie się do zakupu węgla po okazyjnych* cenach a w sezonie zamierzacie to odsprzedaź przewoźnikowi czy smai wozić?

*skąd ta okazyjność cen?
@nammah: Hehe, tydzień temu pytałeś "jak pojawilo sie uzytkownik/zamowienie/numer to znaczy ze udalo sie?", a teraz już zgrywasz pro górnika? (ʘʘ) W tydzień zdobyłeś to "doświadczenie" i nakupiłeś pinćset ton? XD
@krakenbro01: jak chcesz znac moja historie to wystarczlyo spytac. Kupowalem jeszcze za czasow gdy bylo 3x dziennie. Wracajac do fedrowania dla znajomych warto sie spytac czy nic sie nie zmienilo zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)