Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #tinder #randkujzwykopem @Pozytywny_gosc #badoo

ULTIMATE PORADNIK NA #wychodzimyzprzegrywu (albo na bycie bieciakiem, jak kto woli)
1) idź do dobrego fryzjera i nawet poproś fryzjerkę aby ci doradziła. Jak jesteś łysy i masz równą czaszkę to warto rozważyć opcję ogolenia się na łyso
2) idź do dobrego sklepu z ubraniami np. polecam Giacomo Conti bo doradzą ci bardzo dobrze. Nie kupuj nigdy ubrań które mają "plastik" w składzie bo będziesz bardzo pocił
3) dentysta aby zrobił porządek z twoimi zębami. Białe zęby wpadające w bardzo delikatnie w żółty kolor coś normalnego i objaw, że masz zdrowe zęby. Kupuj tylko i wyłącznie porządne pasty do zębów i dobrze dobrane szczoteczki do zębów. Po każdym "cukrze" zawsze myj zęby
4) kup dobre ale nie sztampowe perfumy. Nie muszą być to super drogie perfumy. Kieruj się aby perfumy nie były słodkie i wpadały w "drewno". Możesz też postawić na nuty wodne albo cytrusy bo są bezpieczne. W sklepie możesz zawsze zapytać ekspedientkę aby powiedziała ci czy one na tobie są dobre i się jej podobają. Zdarzyło mi się, że nawet poprosiłem klientkę i bez problemu wydała werdykt ;)
5) kup dobre buty które są z skóry i najlepiej brąz. Koniecznie pasek w tym samym kolorze co buty. Buty zawsze muszą być czyste i wypastowane!
6) koszula prosta jak masz marynarkę w kratkę. Do "stalowej" lub białej koszuli najlepiej niebieski krawat.
Zapytaj w sklepie jaki masz typ urody bo są wiosna, lato, jesień i zima.

7) Zawsze musisz mieć wyprasowane ubrania!
8) Kup dobry ale zawsze ORYGINALNY zegarek. Jak nie masz dużego budżetu to kup kwarcowy z klasyczną tarczą, datownikiem i szafirowym szkiełkiem np. Casio, Adriatica czy Seiko. Pasek pod kolor butów!

8) Kobiety nie gryzą i możesz je zagadać przy barze np. ciekawe kogo pierwszy obsłuży, która jest godzina itd.
9) Zawsze musisz być uśmiechnięty i chodzić wyprostowany
10) Nie zadawać otwartych pytań np. czy mogę zaprosić ciebie na kawę? Mówić tylko i wyłącznie: znam taką dobrą kawiarnię i może w niedziele się zobaczymy?
11) Każdy samochód jest w cenie i po randce proponuj, że ją odwieziesz do domu. "Jest już bardzo późno i będziesz się martwić, że będzie sama wracała". Jak nie będzie bardzo chciała to koniecznie powiedź jej, że napisz mi koniecznie czy dotarła bezpiecznie do domu. Jak nie napisze to sam napisz do niej SMS-a.
Jest to ważne bo jak masz 30 lat to kobieta zobaczy, że ogarniasz podstawy np. masz sprawny samochód, umiesz prowadzić, jesteś grzeczny, masz pracę i ładnie się ubierasz. To bardzo szybko sprawa pójdzie na przód.
12) Podczas odwożenia trzymaj ręce przy sobie ale jak stoisz na czerwonym to możesz się na nią popatrzeć i uśmiechnąć się do niej.
13) Zazwyczaj kobiety dają buziaka w policzek i już masz sygnał, że dobrze rozegrałeś temat. Potem napisz jej, że wróciłeś sam bezpiecznie do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zapytaj kiedy następne spotkanie? Najlepiej daj 4-5 dni.
  • 73
@Pozytywny_gosc: Ok wiem ile zarabiasz że chodzisz na siłownię, jesteś programistą - nie musisz się powtarzać o tym w każdym komentarzu bo Ci wierzę. Ale może to Ty masz zaniżona samoocena po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc jeśli tak jest to dlaczego wyśmiewasz jakiekolwiek rady odnośnie wychodzenia z przegrywu?

Może te wymienione w przykładzie są mocno trywialne ale myślę że zastosowanie kilku z nich wielu by
Więc jeśli tak jest to dlaczego wyśmiewasz jakiekolwiek rady odnośnie wychodzenia z przegrywu?


@eldzej_10: może dlatego że testowałem i wiem że nie działa.

Może te wymienione w przykładzie są mocno trywialne ale myślę że zastosowanie kilku z nich wielu by przegrywom pomogło. Nie każdy jak Ty jest przegrywem z wyglądu i wzrostu.


@eldzej_10: dlaczego zakładasz, że ludzie 6/10+ mają wykop? Ludzie 6+/10 nie mają konta, nie czytają wpisów, nie udzielają
No ale sam rozumiesz że pisanie o pasku do spodni z wykrzyknikiem podkreślając w ten sposób że jest to KONIECZNE do bycia potraktowanym przez KOBIETĘ jest absurdalne. Rozumiem pisać o siłowni, fryzjerze ale w tym poście dawka bluepillu jest zdecydowanie zbyt duża.


@Kreek: Ok dopasowany pasek od spodni brzmi groteskowo, natomiast nie uważam że te rady są do dupy czy coś. Tu nawet nie chodzi o to aby te rady pomogły
idź do dobrego sklepu z ubraniami

Koniecznie pasek w tym samym kolorze co buty. Buty zawsze muszą być czyste i wypastowane!

koszula prosta jak masz marynarkę w kratkę. Do "stalowej" lub białej koszuli najlepiej niebieski krawat

Każdy samochód jest w cenie

masz sprawny samochód, umiesz prowadzić, jesteś grzeczny, masz pracę i ładnie się ubierasz.

Podczas odwożenia trzymaj ręce przy sobie ale jak stoisz na czerwonym to możesz się na nią popatrzeć i
dlaczego zakładasz, że ludzie 6/10+ mają wykop? Ludzie 6+/10 nie mają konta, nie czytają wpisów, nie udzielają się. To tylko jakieś trolle albo przegrywy na wyparciu.


@Pozytywny_gosc: Jestem 7/10 i mam wykop - co w tym dziwnego? Wejdź na inne tagi i sobie sprawdź, nie każdy tutaj wygląda 2/10, wiele przegrywów dotyczy miejsca zamieszkania, problemów w rodzinie, kołchozu i słabych zarobków, braku odnalezienia się na rynku pracy itp - wygląd nie