Wpis z mikrobloga

@Niss: ja zostanę przy gamepassowej gołej podstawce chyba że już od nowego sezonu nie będzie rzeczy do robienia bo wszystko pójdzie w dodatek. Online open oprócz eliminatora prawie nie gram bo ilość zjebow bezkarnie ramujacych i wypychających za trasę przekracza moja cierpliwość

Chociaż rozpędzilbym mojego forda b700 smigajacego 420km/u na tych prostych trasach xd.
@Niss ja nie wiem jak wy gracie, chyba na poziomie amator i wszystkie asysty włączone. Przecież tam nawet drivatary na niezwyciężonym wypadają z trasy, na razie zrobiłem tylko 3 wyścigi w klasie b, ale nawet tam można się wyślizgać na zakręcie.
@szuineg: ja z asyst mam tylko ABS i automatyczną skrzynie, poziom na wybitny, fabrycznymi autami wygrywam z botami tak o 10/20 sekund lub więcej. Tak jak poprzednicy też mam wrażenie, że ten dodatek to gaz do spodu i tyle z grania, mega mega słabe DLC
@kazio1616 to jak wygrywasz z taką przewagą to dlaczego nie zmienisz poziomu na wyższy?
Są trasy gdzie rzeczywiście jest za łatwo bo boty zwalniają a można jechać po bandzie, ale są też takie gdzie trudność jest zachowana. Zakładam że drivatary podszkolą się trochę jak zbiorą dane od użytkowników i będzie trudniej.
@szuineg: grając w FH5 od premiery wiem, że wyższe poziomy potrafią być równie denne jak te na wybitnym (lub niższym) lub na niezwyciężonym zwyczajnie być ponad zasięgiem bez oszukiwania i ramowania - nie o to chodzi mi w grze (kampanie podstawki przeszedłem niemal całą na niezwyciężonym). Wybitny/Expert to optimum ale nie poziom trudności jest problemem tego dodatku - ten dodatek jest zwyczajnie słaby. Przy Lego w FH4 bawiłem się o wiele
@kazio1616 ja zauważyłem że jak na niezwyciężonym na początku wyprzedzę to wygrywam dość łatwo, ale jak nie to boty potrafią uciec i nie sposób pierwszego, lub dwóch pierwszych dogonić.
Co do lego z FH4 to pełna zgoda, to był mega dodatek.