Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że pan pis o mnie dba i nie pozwala mi na hazard. Pierwszy raz od 2 lat próbowałem pobrać sobie apkę pokerstarsa, a tu taki zonk po wejściu na ich stronę. Nie pozostaje mi nic innego jak zakupić zdrapkę lotto, albo wyznaczyć kilka liczb, bo to przecież nie hazard nic, a nic nie ustawiony i oczywiście nie mający nic wspólnego z tym dbającym o Polaków (nie)rządem. *** su#$##syny pier^#$%olne. Kraść to oni mogą, grać też mogą, a ty szary burku morda w kubeł i leć postawić kilkanaście zakładów w lotka. Dawać 1000+ i więcej podatków to kU#$$#a ten karton wytrzyma.

#bekazpisu #hazard #pokerstars #poker #karty #lotto
Pobierz Matti28 - Jak dobrze, że pan pis o mnie dba i nie pozwala mi na hazard. Pierwszy raz ...
źródło: comment_1658397473E3R7nhjlP1YxYvFDu9jQHO.jpg
  • 18
@Matti28: oczywiście, polikwidowali "jednorękich bandytów" w różnych małych barach i sklepach, na których czasem fajnie się grało, bo można było od czasu do czasu #!$%@?ć 50 zł i wygrać nawet i 2000 zł, a w lotto oczywiście są legalne maszyny na których możesz #!$%@?ć i 2000 zł, #!$%@? wygrasz, a dodatkowo nawet nie ma tej zabawy bo jakość gier #!$%@? w #!$%@?.