Wpis z mikrobloga

Gdzie ja pisałem o zgłaszaniu? Pisałem o stronie internetowej, która miała się ponownie pojawić.


@Archaniol_Gabriel: nie wiem czy miała się pojawić. Nie znam tematu, który zresztą nie ma nic wspólnego z aferą poznańską.
  • Odpowiedz
@baetky: już widzę jak zbiera na ulicy 100 tys podpisów. Sławek jest dosyć zapracowany. To nie jest lewak na zasiłku, żeby mieć na takie rzeczy czas.
  • Odpowiedz
@L3stko: Są działacze konfy, mentzen na piwie nawet ze sobą mógłby puścić listę, kwestia najpierw napisania ustaw - widocznie jest dość zapracowany by takimi rzeczami się zajmować
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: a wiesz że jest coś takiego jak umowa ustna zwana również porozumieniem dżentelmeńskim? To jest wtedy, gdy dwie strony umawiają się na coś a później honorowo dotrzymują warunków umowy. No więc NTT i Mentzen umówili się na wynajem sali. Niestety NTT nie zachowało się po dżentelmeńsku.
  • Odpowiedz
@L3stko: Czyli potężnego ekonomistę przerasta nie tylko kupno biletu lotniczego, ale również sporządzenie umowy na wynajęcie obiektu na spotkanie. Żałosne jak te jego 100 ustaw i cały cyrk zwany Konfederacją
  • Odpowiedz
@L3stko: Jak to Pan Janusz powiedział - chcącemu nie dzieje się krzywda. Gdyby Memcen podpisał umowę z zapisami zawierającymi kary za zerwanie umowy to by teraz nie jęczał. Konfiarze wierzą w to, że ich bożek potrafiłby zreformować polską gospodarkę, a rzeczywistość jet taka że przerasta go wynajem sali na spotkanie xD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Pan Ekonomista (specjalnie z dużej) zorganizował z powodzeniem całe multum cyklicznych spotkań ze swoimi sympatykami i mógł nie spodziewać się, że raz trafi na niedojrzałą emocjonalnie dzieciarnię bawiącą się w prowadzenie interesu.
  • Odpowiedz
@L3stko: Jest coś takiego jak umowa ustna. Niemniej jednak, niesporządzenie umowy pisemnej źle świadczy o nim jako o przedsiębiorcy oraz jako o polityku. No bo patrz - nie zabezpieczył swoich interesów w sposób należyty i stracił na tym. Dodatkowo wylewa żal w internecie, bo zła knajpa, mimo, że to ewidentnie jego błąd. Znaczy wiesz, fuckupy się zdarzają, jasne. Ale wtedy nie krzyczysz głośno, że mnie bojkotują, tylko przyjmujesz błąd na klatę
  • Odpowiedz
Mentzen nie jest posłem, więc nie mógł ich zgłosić. Próbuj dalej xD


@L3stko: a to nie jest tak że konfederacja to jego partia i ona może składać?

Wolnościowa partia zakazujaca wszystko chwaląca putina i antyszczepionkowa

gratulacje zesrałeś sie
  • Odpowiedz
a to nie jest tak że konfederacja to jego partia i ona może składać?


Nie może. Ma za mało posłów w sejmie (11) a do projektu ustaw potrzeba 15.
  • Odpowiedz
Mentzen nie jest posłem, więc nie mógł ich zgłosić. Próbuj dalej xD


@L3stko: Ale mógłby chociaż nie usuwać ich z internetu, nie? Przecież są świetne, może jakaś inna partia by się zainspirowała.
  • Odpowiedz
Mentzen nie jest posłem, więc nie mógł ich zgłosić. Próbuj dalej xD


@L3stko: zawsze może zebrać 100k podpisów i złożyć jako ustawę obywatelską. Przy 370k obserwujących na FB i objazdowym cyrku po Polsce nie powinno to być szczególnie trudne.
  • Odpowiedz