Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0xFEE1DEAD: ja odpowiem jako wyborca konfederscji z braku alternatywy. Patrząc na glosowania w sejmie i koalicje lewicowo-pisowsko-populistyczna i to jak kierują polske do ruiny to wybiore kogokolwiek kto bedzie zapowiadał alternatywe. Co prawda Mentzen nie doszedl do sejmu, ani Konfederacji nie udalo sie spelnic wymagania co do ilości czlonkow aby miec pelna swobode wiec nie mozemy ich ocenic.

Ale na ten moment nie ms innej alternatywy
  • Odpowiedz
populistyczna


a Konfederacja to nie są niby populiści, tak?

jak kierują polske do ruiny to wybiore kogokolwiek kto bedzie zapowiadał alternatywe


Nienawidzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0xFEE1DEAD: mozna by zastosowac uproszczenie ze polityka jest populistyczna.

Ale mozemy ocenic czyje obietnice dzialaja. Rozdawnictwo pisu, lewicy, ko, itd jest populistyczne bo glupi ludzie wybieraja te rzady. A postulaty konfy staja sie w tym momencie alternatywne.

@0xFEE1DEAD: te wymysly dalsze to totalna odklejka. Poki konfederacjs nie dojdzie do wladzy to nie wiadomo co zrobi. Podobnie jak bylo z innymi kandydatami na alternatywne partie jak kukiz. Podobnie pis,
  • Odpowiedz
@L3stko: no pacz... mentzen nie pochwalił się żadną umową. Może nie wiedział, że jak się zadzwoni i zarezerwuje salę, to restauracja może oddzwonić i powiedzieć, że jednak rezerwacja nieaktualna.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: ale typ doskonale wie ze sam robi nagonke xD to co pisze to co najwyżej w połowie jest prawdą i tylko wtedy jak cos o pisie wspomina. Przeciez dla nich prawa mniejszości czy kościół katolicki jest ważniejszy niz bezpieczeństo energetyczne czy ochrona zdrowia, o czym my mówimy kto poważny sie na to nabierze xD
  • Odpowiedz
@L3stko: widać uznali, że umowa jest dla nich nie korzystna, a że nie było uzgodnionych kar, to ją zerwali.

Nie można zerwać umowy? Normalna rynkowa praktyka...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0xFEE1DEAD: ale co ty mi tu dajesz? Jakie sa daty tych artykulow xd poza tym cieszy mnie ze posloeie konfederscji obnazaja swoje poglady, nawet jak nie sa popularne czy sa wrecz kontrowersyjne. Przynsjmniej wiadomo co po nich sie spodziewać i mozns temu zapobiec. Nie to co ukryte plany i powtarzanie wyu zonych formulek innych partii. No taki kukiz, tak ladnie sie prezentował, a okazal sie ściera. Wiec co mi z
  • Odpowiedz
Jakie sa daty tych artykulow xd


A co się zmieniło od tego czasu w poglądach Korwina czy Brauna? Jak na moje oko nic, od początku wojny prowadzą prorosyjską narrację.

Przynsjmniej wiadomo co po nich sie spodziewać i mozns temu zapobiec.


No
  • Odpowiedz