Wpis z mikrobloga

Wiadomo, Armee der Tristen ma swój urok.
Ale wyobrażacie sobie, co by się działo gdyby #rammstein zaczął swój koncert od Rammlied?
Ludzie by chyba roznieśli Narodowy na strzępy już na samym początku xD

Chyba nie ma bardziej nakręcającego publikę utworu, mógłby po tym wydać rozkaz i ludzie ruszyliby na pole bitwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

enron - Wiadomo, Armee der Tristen ma swój urok.
Ale wyobrażacie sobie, co by się dz...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron Mi się tam Was ich Liebe podobało. Polubiłem te piosenkę właśnie po koncercie w Chorzowie. Z drugiej zaś strony mocarny Deutschland na żywo nie brzmi tak zajebiście jak na płycie.
  • Odpowiedz
@enron Mi się tam Was ich Liebe podobało. Polubiłem te piosenkę właśnie po koncercie w Chorzowie. Z drugiej zaś strony mocarny Deutschland na żywo nie brzmi tak zajebiście jak na płycie.


@Janekmarciniak: Deutschland chyba jest kiepskie na koncerty, poza tym ten obłędny teledysk dodawał tyle soczystości że od razu wszystko wydawało się lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie szkoda że R+ nie idzie w
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: przed chwilą sie zastanawialem jak się nazywała piosenka w której śpiewają "rammstein rammstein" ale szybsza niż Rammstein :D to to, dzięki


@MrFisherman: Jest jeszcze JA-NEIN-RAMMSTEIN! ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli Ramm4. Bardzo efekciarskie i fajne, choć nie ma tyle powera w sobie co Rammlied (ʘʘ)
enron - > @enron: przed chwilą sie zastanawialem jak się nazywała piosenka w której ś...
  • Odpowiedz