Wpis z mikrobloga

#podroze #dominikana #urlop
Planuje rozowej zrobic prezent i zabrac ja na Dominikane w przyszlym roku, chce juz teraz zabukowac hotel i lot, ciekawia mnie atrakcje na miejscu/bezpieczenstwo/ceny wycieczek itd, jak jakis Mirek lub Mirabelka moze dopomoc z informacjami na priv bede wdzieczny. Aktualnie 14 dni, lot z Frankfurtu, all inc wynosi po 1300 e na głowę
  • 3
@Paweluch mozesz wybrac wycieczki zorganizowane, a mozesz tez samemu wunajac samochod i pojechac do santo domingo (zakladam, ze bedziecie w punta cana). Lepiej nie jezdzic w nocy, z chodzeniem po nocy tez warto uwazac (chociaz na starowce w santo domingo mozna). Jak jedziesz samochodem to nie zaszkodzi miec 5-10$ dla policji ;) Mieszkalem 3 lata w santo domingo, nigdy mnie nie okradli, ale widzialem jak okradaja i mam znajomych ktorych okradli na
@Paweluch: Objechaliśmy cały kraj w tamtym roku. Służymy pomocą, więc daj znać co chcesz wiedzieć. Od siebie polecamy półwysep Samana. Tylko sprawdź sobie czy nie ma alg z Morza Sargassowego na plażach (bo to się zmienia co chwilę).