Wpis z mikrobloga

Cześć, wie ktoś może jak zagraniczni pracodawcy patrzą na np. taki kurs https://kkz.edu.pl/kursy/276 ? Jest to w ogóle jakaś sprawdzona firma, a ich certyfikaty autentyczne? Tak sobie myślę by w wolnym czasie porobić kursy by mieć jakieś dodatkowe atuty dla pracodawców i większe pole do popisu jeśli chodzi o pracę. Jeśli chodzi o cieślę to znalazłem tylko takie coś bo w mojej okolicy nic nie ma na miejscu. #praca #kursy #emigracja
  • 2
@thev: Zależy chyba od kraju. W jednym kraju pytaja, w innym nie. Ja miałem zrobiony kurs zaawansowany Siemens S7-300, Creo i inne rzeczy a nawet nie pytali się mnie o dyplom (ale UK). W Niemczech, o ile mi wiadomo od kuzyna jakim tam się przeniósł, lubia papierologię.

Jak masz dużo wolnego czasu to lepiej skup się na języku - od siebie mocno polecam Metodę Callana (czasami nazywają Direct Method).
@Wujek_Fester: Angielski już fajnie opanowany, ale myślę jeszcze o kilku innych językach bo na pewno nie zaszkodzą, a nawet pomogą. Na pewno po pracy obadam z czym się je ta metoda. Od jakiegoś czasu przeglądam rynki pracy za granicą i najwięcej widzę właśnie ogłoszeń na zawody typu cieśla, a ja z tym za wiele wspólnego nie mam, więc rozglądam się po necie i może uda się jakoś przebranżowić i zyskać jakieś