Wpis z mikrobloga

#budownictwo

Robię remont mieszkania, właśnie majster skończył mi łazienkę i uznałem że resztę zrobię samemu. Na pewno taniej a może nawet lepiej lepiej wyjdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Będę pierwszy raz kładł gładzie (ściany są dość równe) i płytki na podłodze w przedpokoju.
Macie jakieś protipy? Na co zwracać uwagę? Jakie materiały są tanie i dobre? Jakieś narzędzia warto mieć (poza tymi standardowymi oczywiście)? Co warto obejrzeć na YT?
Na razie zdarłem tapety i zagruntowałem ściany. Obejrzałem kilka poradników na YT. Czytać etykiety na produktach potrafię. I jutro zaczynam gładzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S.
Mam nadzieję że dobry tag dałem.
  • 7
@i-marszi: Jak juz zagruntowales kup szpachle z knaufa np.do tego kielenkę i packę do nakladania szpachli rozrobisz szpachlę nakladasz cieniutko raz czekasz az wyschnie potem zdrapujesz kielenką zadziory większe zaschnietę by nie przeszkadzaly w nakładaniu u drugiej warstwy ,lecisz z drugi raz czekasz ,az uschnie ,dalej papier 100 packa czyscisz ,guntujesz kup akryl przejedz kazdy rog jakbys kladl silikon ,dalej przejedz palcem i rogi scian i sufitu gotowe.Teraz pozostaje malowanie.Przepraszam za