Wpis z mikrobloga

Siema. Mam zlecenie dla kogoś chętnego.
Potrzebuję zrobić arkusz w Access - baza około 60 klientów (mieszkania).
Do tych klientów potrzebuję móc dodawać cechy charakterystyczne i zmienne parametry, np. "okna" i dla każdego mieszkania chcę móc wpisać numery okien, sposób otwierania i wymiary. Chciałbym aby wchodząc w danego klienta/mieszkanie mieć katalogi z tematami taki właśnie jak okna, drzwi, ogrzewanie etc.
Zależy mi na możliwości sortowania tych tematów, edycji i wprowadzaniu zmian.
Domyślam się, że dla osób biegłych w Access to nie problem i raczej prosty temat. Do zlecenia proszę doliczyć udzielenie mi ogólnej instrukcji obsługi arkusza XD
Płacę BLIKIEM/przelewem z fakturą albo i bez.
Kto chętny?

#access #excel #bazydanych #office #microsoft #praca
  • 16
via Android
  • 0
@skullder zdecydowanie za drogo. Roboty nie jest więcej jak 2-3 godziny. Przypuszczam, że nawet mniej. 500 zł to górna granica. Mogłem w sumie od razu napisać. Dodam, że arkusz ma być tylko do użytku własnego. A i oczywiście bez wprowadzania i edycji danych tylko czysty szablon.
via Android
  • 0
@skullder Jana sprawa. Do tej pory działałem w Excelu i sobie radzę, po prostu pomyślałem że Access może być szybszy w działu i stąd moje zapytanie. I tak dzięki za odpowiedź ;)
Roboty nie jest więcej jak 2-3 godziny. Przypuszczam, że nawet mniej.


@Frollo: a ja z doświadczenia wiem, że minimum 2-3 godziny to zajmie, ale nie wykonanie, tylko
a) doprecyzowanie czego dokładnie oczekujesz (no chyba, że jakimś cudem masz już to dokładnie opisane, tylko tu dałeś opis, z którego niewiele wynika).
b) Dopiero po tym będzie można oszacować ile zajmie sama robota - być może nawet krócej niż a)
c) Już po