Wpis z mikrobloga

Mam okazje dostać w spadku parę paczek teścia aptecznego czyli mógłbym zacząć przygodę ze sterydianami. Ale wiecie co zrobiłem? Powiedziałem, że nie chcę bo mam zajebiście silną psychikę. Poza tym stały w kartonie z pół roku a nie wiem czy w lodówce nie powinny. No chyba, że przygarnę i sprzedam, mirki co robić
#mikrokoksy
  • 11
@hekktik: no też właśnie, wiem ze jakieś hcg się wali w trakcie, #!$%@? muje tabsy na estro, badania i uj wie co jeszcze, nie wiem czy chce mi się w to bawić i skąd to brać potem xD z drugiej strony 30 lvl i w sumie i tak 95% co miałem zrobić naturalnie to zrobiłem
@stefan8800: wezmiesz, costam skoczy, skonczysz, costam spadnie, będziesz myslal o nastepnym, i tak w kolko, skonczysz jak uzalezniony od tego feelingu basior ktoremu juz ciezko cwiczyc na sucho, no ale zyskasz wirtualne uznanie homoludkow z tagu, bo 99% zwyklych ludzi ma to totalnie w #!$%@?, a zwlaszcza normalne laski xd
@hekktik: następnego nawet bym nie miał bo nie wiem skad brać apteczny a ze stronek kupować bym nie chciał xD z drugiej strony to co bym miał teraz to ładny zapas na oko z kilkanaście fiolek+
@stefan8800: to jeszcze zalezy jaki w ogole i ile w fiolce itd, pewnie to jest na jeden i to nie jakis super dlugi. jak nie masz zamiaru wiecej brac to robienie jednego nie ma totalnie zadnego sensu, powaznie, opyl za grosze jakiemus klockowi
@stefan8800: pisze jak to wyglada, a ze cwicze x lat to costam o tym czy o tamtym wiem. jedyny sens to ma gdy na tym zarabiasz czyli albo jestes zawodnikiem albo sciemniasz dzieciakom ze taka forma to na twoich super planach/dietach/suplach