Wpis z mikrobloga

Ej lyknalem zolpidem żeby spać już bo nie mogłem i dalej mi się nie chce spać ale mam turbo banie. Jakieś dziwne niestworzone rzeczy się dzieją. Wszystkie przedmioty w pokoju mają jakby ludzkie twarze i się delikatnie poruszają jakby chciały mi coś pokaZac xD to taka faza ma być czy mi źle tabletki wydali xD
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@evilonep: no idź spać bo jak nie to za 2 godziny będziesz rozgrywać mecz piłki nożnej w pokoju grając w obydwóch drużynach jednocześnie
  • Odpowiedz
@evilonep: Do pewnego momentu też byłem świadomy. Nagrałem dwa 10 minutowe filmy telefonem stojąc przed lustrem


@ValandilNW: ja też już ponagrywałem parę filmów tego co widzę i nawwt jak je odtwarzam to też to widzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilonep: Jeśli chodzi o spanie, to najlepsze co wymyślono, to Trittico, ponieważ już 1/3 tabletki potrafi uśpić, a do tego, jeśli masz szczęście - jak ja- to rano nawet nie masz porannego nieogaru.
Jedynym minusem tego leku jest to, iż człowiek ma zapchany nos, ale wystarczy dobrze dobrać pozycję, a wtedy tak bardzo to nie jest odczuwalne.
  • Odpowiedz
@hacerking: Trazodon jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ale najlepszy i długotrwały efekt jest po min. 2 tygodniach stosowania. Doraźnie działa bardzo różnie, jednych kładzie na 16h 25mg, a inni po 200mg nic nie czują :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ValandilNW: Ja zacząłem na początku od jednej tabletki i już za pierwszym razem zadziałało, więc jestem wyjątkiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS Najfajniejsza rzeczą stosowania tego leku są mega realistyczne sny, które zacierają granicę między światem realnym, a sennym i kilka razy złapałem się na tym, że po przebudzeniu byłem święcie przekonany, iż to się wczoraj działo, a nie we śnie ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilonep: 75, bo 150, to działa antydepresyjnie. Podobno biorąc 3 razy 75 dostaniemy również efekt antydepresyjny, ale jedyne co mi się udało uzyskać, to zamulony cały dzień, mimo iż po 225mg znika efekt senności xS
  • Odpowiedz