Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #kiciochpyta #bhp #zalesie
Mamy kierownika produkcji, typowy oskarek.
No i coś mi wczoraj nie pasowało.

Panie Kierowniku coś tak dziwnie śmierdzi jakby się paliło coś.
Przestań, gorąco jest.
Potem znowu.

Coś robiło zwarcie w maszynie i stopiło kable a potem maszyna zajęła się ogniem.
Dzisiaj szef - właściciel firmy, się pytał jak mogliśmy tego nie zauważyć.

No i mam mówić, że zgłaszałem kierownikowi to wczoraj 3 razy a ten mnie wyśmiał?
Kolesia wywalą z pracy czy może mieć jakieś problemy, że miał zgłoszone i przez niego firma ma straty finansowe. Bo jakby zareagował to by się dało uratować maszynę i część hali?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d664dbf962c64a83bed026
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mów szefowi jak było, inaczej kierownik powie, że to Wasza wina bo to Wy robiliście na maszynie i jak mogliście nie zauważyć dymu.
Co do konsekwencji, nie wiadomo, może być wylot, kara finansowa, nagana lub grożenie palcem. W zależności od korpo czy januszexu. Gdyby szef był mądry to by wziął na prywatne rozmowy.
  • Odpowiedz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? xD mówisz jak było to on jest kierownikiem i ma działać na takie zgłoszenia a nie wali w uja. Widzę mentalność niewolnika u ciebie jeszcze, jak nie zgłosisz to na 100% zwalą na ciebie.
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Opie,głupie pytanie - oczywiście,że idziesz do właściciela i mówisz prawdę zanim to ty zapłacisz dyscyplinarką i twoją pensją !

nie wiem kto jest bardziej #!$%@?, kierownik ktory nie slucha tego co mowia pracownicy dzialajcy na danej maszynie czy pracownik ktory ma mentalnosc niewolnika.


@Kazadum : No tak,po sprawdzeniu (bo miałem ci zadać pytanie,czy ty pracujesz w cieplarnianym IT czy co) wyszło,że pracujesz w IT.

Ty wiesz co taki pracownik
  • Odpowiedz