Wpis z mikrobloga

  • 1
#polskiedrogi #trojmiasto #obwodnica
Jak tam się dzisiaj bawicie?. Myślę że na piechotę szybciej jest się przedostać z Gdynii do Gdanska.
Ps. Ukończenie prac obwodnicy to termin około Października
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach