Wpis z mikrobloga

#pracbaza #januszex #zabijszefa

Jak to jest kiedy mam sobie wybrać 2 tygodnie ciągiem urlop ale przez moje stanowisko ( jestem jedynym magazynierem w firmie) gdzie nie mam zmiennika to szef zabrania mi brania tego urlopu tylko pozwala na branie jednego tygodnia i drugiego w innym terminie ? #!$%@? że wszyscy inni na produkcji biorą 2 tygodnie i mamy tę samą stawkę. Powinienem mu nasrać na biurko czy według was normalka?
  • 63
  • Odpowiedz
@Ranger: Sam sobie miałem stworzyć tego młodego? Jak przyszedł jeden młody i nawet łapał sporo to brygadzista cham go #!$%@?ł i odszedł. A tak to same dziadki i kobiety ok 40, 50 lat były.
Po tym stwierdziłem, że skoro 22-letni chłopaczek się #!$%@?ł i odszedł to ja po 11 latach pracy bez profitu też powinienem. No i odszedłem i wyjechałem za granicę.
  • Odpowiedz
@LubieChleb: poprzedni magazynier który był od początku firmy sam też #!$%@?ł mówiąc mi przy szkoleniu jak wygląda sytuacja w firmie. Ja postanowiłem się wykazać, wnieść coś nowego co by się lepiej pracowało. Z czasem widzę że nic z tego nie mam a robię też rzeczy które w innych firmach zajmują się logistycy itd. problem polega na tym że pracuje sobie tylko jedną zmianę, blisko do domu i kasa lepsza niż
  • Odpowiedz
@KomarCymeryjczyk: i ja się tak dawałem #!$%@?ć januszowi 11 lat racjonalizując sobie, że praca blisko, że kierownik zmiany mnie spoko traktuje, że czasem tylko chodzę i maszyn ukraińcom pilnuje, żeby się nie psuły. Niestety tak naprawdę nie pomagasz sobie tylko januszowi, bo odwalasz więcej niż powinieneś, a realnych korzyści zero.
  • Odpowiedz
@plazma: lider sobie wtedy musi to ogarnąć a wszystkiego też nie potrafi XD ich problem wtedy. Gorzej że potem mam burdel na magazynie i w dokumentach i wystarczy że 4 dni urlopu miałem to dwa dni ogarnialem bo się w papierach nie zgadzało.
  • Odpowiedz