Wpis z mikrobloga

Andrij: Cука blyat! No zobacz co #!$%@? narobiliście.
Żołnierz: To ja tego nie zrobiłem.
Andrij: A kto ładowniczym #!$%@? jest?!
Żołnierz: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Andrij: A kto ładował 12 pocisk wciągu dwóch minut ?
Żołnierz: Chorąży, bo powiedział tak ja mówię...
Andrij: A z jakiej racji #!$%@? tyle strzelaliście, ile razy tłumaczyłem, jest ładowniczym #!$%@? Ty i żaden #!$%@? nie ma bez mojej wiedzy dostawać.
Żołnierz: Panie chorąży ja powiedziałem tak "to Pan chorąży mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
Andrij: Jak Cię wywalił? To trzeba było #!$%@? wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim #!$%@? yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Armatohaubice #!$%@?ście #!$%@? zobacz co narobiłeś po #!$%@? się rwiesz #!$%@? nie Twoje!
Chorąży: Andriju nie denerwuj się. :D
Andrij: Jak mam się nie denerwować?
Chorąży: Zaraz wyklepiemy.
Andrij: Na pewno już nie wyklepiesz #!$%@?..
Chorąży: No to wyciągniemy wieżę z mojego wozu i damy Tobie.
Andrij: Takiej wieży już nie dostanę
Chorąży: No to kupimy migomat i będziemy spawać.
Andrij: Ta migomat. Czemu się #!$%@? rwiecie co nie wasze! Żaden żołnierz #!$%@? nie siedzi za was nie dowodzi i #!$%@? powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo #!$%@? człowiek dba bardziej jak o żonę #!$%@? o ten sprzęt a #!$%@? przyjdzie od tego. #!$%@? mać tłumaczę jest ładowniczy ten i ten, żaden #!$%@? nie ładuje więcej niż 6 pocisków wciągu pierwszej minuty i po dwa w następnych. jakim prawem #!$%@? tyle razy wam tłumaczyłem!
#ukraina
#ukraina #wolskiowojnie #wolski
Konigstiger44 - Andrij: Cука blyat! No zobacz co #!$%@? narobiliście.
Żołnierz: To j...

źródło: comment_1658178870JTY1kTYV0DOOnKmlRDzUSW.jpg

Pobierz
  • 7
@Konigstiger44: jednego nie rozumiem kraby nie mają tych blach podnoszonych nad gąsienicami a tu po całej długości z jednej i drugiej strony. Albo jakaś stara wersja która miała i tak być złomowana bo była na podwoziu t72. Albo wcale to nie jest krab.
coś jest jednak na rzeczy, że idziemy w koreańskie haubice, a krabów się tak ochoczo pozbyliśmy przy pierwszej okazji


@PanPeno: Kraby poleciały bo nie było nic innego gotowego na cito, korańców bierzemy bo nie ma nic innego gotowego na cito.

Sam jestem zdziwiony, że kraby tak zajebiście działają.