Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#motocykle #chlopcyrometowcy

No nie, a tak go chwaliłem, hamuje sobie silnikiem, redukcja, nagle cyk, zgasł i już nie odpala. Mindfuck. I tak miałem go dać na zmianę napędu, ale chciałem sam dojechać a nie w busie xD dobrze że nie na ekspresówce, został na noc na stacji benzynowej, jutro ogarniam transport. (°°
Kick_Ass - #motocykle #chlopcyrometowcy

No nie, a tak go chwaliłem, hamuje sobie sil...

źródło: comment_1658170651vWqKkeskNssU0dydbVdMeo.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: 10k , a czemu ma nie jeździć? Tu jest dużo takich pierdół jak np czujnik st0pki poprowadzony przy łańcuchu i już raz go przetarło i gasł. Może teraz to samo tylko w innym miejscu. Kij wie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@George_Liquor: @kipowrot: @erdetmxt: @Zielony34: @mpetrumnigrum: kurła nie wyczymie. Ogarnąłem transport, jeszcze przed wsadzeniem na busa próbowałem odpalić i nic. Po wypakowaniu maszyny w serwisie , mechanior wychodzi zobaczyć co z motocyklem, zakręcił i cyk, odpalił. Rozumiecie jaki wyraz twarzy przybrałem? ( _) . Mechanik mówi że mógł się dekompresator zawiesić? Ale próbowałem zakręcić na pych, też nie poszło. Jak sobie radzić z taką awarią?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erdetmxt: nie wiem,powatrza słowa mechanika który zna się na tych sprzętach jak mało kto. W tym silniku w hondzie fabrycznie kopka była , dodali eletroniczny starter ale dekompresator może pozostał ? Nie znam się :)
I tak miałem robić napęd więc został ale do teraz mi głupio.


@Kick_Ass: głupio to ci będzie jak motocykl coś takiego w trasie odwali albo na wakacjach. Już lepiej żeby się popsuł wtedy byś część wymienił i miał do niego zaufanie a teraz będziesz się bał dalej w Polskę pojechać bo może przytrafić się to samo.
Osobiście na twoim miejscu posprawdzał bym wszystkie styki od prądu na świecy i wtrysku. A
@Kick_Ass przyzwyczaj się, nie raz jeszcze będziesz wracać w busie przez te "drobne" problemy xD tani dobry sprzęt, tylko trzeba jeździć z busem na ogonie xD i weź tym jedź do Albanii czy innej Czarnogóry
@kipowrot: w hondach z tym silnikiem i tym systemem ponoć to też się zdarzało i ludzie to przerabiają albo na ręczne sterowanie, albo w ogóle się tego pozbywają, ale to trzeba już ingerować w głowicę.