Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: też liczę, że się skończą - Mistrz Polski musi grać w fazie grupowej LKE, gdzie po pokonaniu Gruzinów, w 3rundzie najcięższym rywalem będzie.. Łotewska Ryga FC, bez jaj - w ekstraklasie, to jak w ekstraklasie, nie muszą wszyscy za sobą przepadać, ale w Europie trzymać kciuki trzeba by chociaż Lech zagrał w LKE, a marzeniem będzie jak do Lecha dołączy Raków / Lechia / Pogoń i nabijać pkt na jakiś
@przemo97: amatorka jak cala ta liga. Przeciez to powinno byc przez kierownika druzyny czy kogos ogarniete, dopilnowane i wiercone w brzuchu zawodnikow a widocznie tacy ludzie jak ta blondyna z legii tam siedza xD

Zaorac to wsyzstko i parkingi porobic.
@PeterFile: no nie do końca chyba tak to działa, są kraje gdzie wymagają roku ważności paszportu po przybyciu (zazwyczaj 3-6 miesięcy) a w tym czasie nie koniecznie dostaniesz nowy. No i jak robię w marcu to do marca za x lat powinien być ważny a tak nie jest. O dowód składałem we wrześniu a mam do sierpnia jakoś na początku.
@AshtarPL: azerbejdzan wymaga waznosci dokumentu na rok do przodu?
Dodatkowo mam zarzut do kogos z lecha ze nie pilnowal takich rzeczy wczesniej zaraz po zdobyciu mistrzostwa albo nawet wczesniej zeby nie bylo przypalu..
@PeterFile: 6 miesięcy, ale są kraje, a przynajmniej słyszałem o jednym, ale nie pamiętam który to teraz, gdzie oficjalnie też jest 6 a nie oficjalnie i w praktyce musi być rok.
Mi chodzilo tylko o to że to nie takie łatwe do ogarnięcia co nie zmienia faktu że powinno być ogarnięte.
@AshtarPL: podejrzewam ze jako druzyna moglby byc potraktowany lajtowo i nawet gdyby brakowalo to by wpuscili.. A jesli nawet nie to takie cos do ogarniecia kazdym kosztem bo potem brak zawodnika w jednhm meczu z wlasnej glupoty to patologia. Gra toczy sie o gruby hajs a te patefony nie zabezpieczaja sie na takie okazje.