Wpis z mikrobloga

@Parspakop: Moge w skrocie opowidziec, co daje przyjecie takiego czlowieka do teamu:

-po 2 tygodniach team jest zantagonizowany
-po 4 tygodniach czesc osob przychodzi i mowi: albo my, albo ona (ono?)
-po 6 tygodniach tracisz do 50% specjalistow, ktorych miales
-po 8 tygodniach **nikt nie aplikuje na wolne stanowiska, bo sie rozniosla wiesc, ze pie*dolnieta tam jest
-po 10 tygodniach
zdajesz sobie sprawe, ze jej nie mozesz wywalic, bo ci zrobia
@Tom_Thanks: po co nam twoje zdjecie rodzinne, tylko taki patus jak ty moze miec stanowcza wiekszosc komentarzy obrazajaca innych lewaku. Chcialem w twoim profilu znalezc cos wskazujacego ze jednak masz tez jakies umiejetnosci ale sie nie udalo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obk: ojoj, zabolało pisowski margines społeczny? Dostrzegłeś podobieństwo do swojej rodziny? Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. A teraz wracaj do budy, napij się jakiegoś denaturatu czy co to tam teraz pije pisowska lumpiarnia i nie szczekaj już:)
@Tom_Thanks: ani nie popieram pisu ani nie pije, musisz sie nauczyc ze jak twoja stara wali sok z gumijagod to nie znaczy ze wszyscy to robia, w ciazy pewnie walila zamiast wody.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obk: hahaha teraz to mnie rozbawiłeś. Wracaj do rodziny ze zdjęcia i już nie szczekaj do mnie. Naprawdę nie mam ochoty dyskutować z marginesem społecznym.