Wpis z mikrobloga

a teraz tak, gdyby jej praca opierała się na pracy z klientem to do każdego będzie przed rozmową wyjeżdżała moje zaimki to... xD?


@SargonofAkkad: Oczywiście i na końcu za każdym razem będzie rzucała pasywno-agresywne "dzięki" jakby temat był zakończony i każdy godził się na te idiotyzmy. Już widzę ten wzrost sprzedaży
Naprawdę nie mam ochoty dyskutować z marginesem społecznym.


@Tom_Thanks: niezle jestes zryty, twoje 50 ostatnich komentarzy to 7 bez znaczenia a 43 to wyzwiska pod adresem innych osob, przeciez to ty jestes podrecznikowym marginesem spolecznym a odwracanie kota ogonem rzeczywistosci nie zmieni, dowody i fakty w pelni potwierdzaja moja racje.
@Tom_Thanks: twoj profil jest dowodem a to wlasnie ty sie kompromitujesz i nie wiesz co to fakty, ty pewnie nawet sam nie wiesz co piszesz skoro zaprzeczasz dostepnemu wszystkim faktowi udowadniajacemu twoje zaburzenie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obk: Wskaż choć jeden "fakt", któremu zaprzeczam :) I naucz się pisać, bo kaleczysz język polski w takim stopniu, że oczy mi krwawią.
Pisząc wy, mam na myśli szeroko pojęte prawactwo - miernoty bez szkoły i najgorszy nowotwór tego kraju.

Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje?
@Tom_Thanks: Ani nie mam zadnego skrajnego ukierunkowania, zaprzeczasz faktowi ze twoj profil to w wiekszosci obrazanieninnych, nie mieszkam w Polsce, edukacje tez robilem za granica w tym studia z robotyki i mechatroniki a odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje bo po pierwsze wszystko mija sie z faktami a po drugie rakiem sa wlasnie tacy jak ty co se cos wmowili i pod ta bledna interpretacje rozsiewaja ten negatywny i szkodliwy stan wokolo. Wlasnie
@Parspakop: moja autentyczna sytuacja.

Przychodzę na rekrutację, rozsiadam się w pozycji alfa, nogi szeroko, tzw. manspreading, trochę zjeżdżam dupą z fotela żeby prawie leżeć, wychylam się do tyłu żeby rozmówcy nachylili się w moim kierunku (beciaki) i mówię: "uwaga frajerzy, mam ważny komunikat moje zaimki osobowe to PREZESIE, KRÓLU ZŁOTY, SZEFIE, MILOŚCIOWY PANIE, PIĘKNY KAWALERZE".
@Tom_Thanks: No teraz w koncu sie w pelni z toba zgadzam z jednym malym ale, przejac teraz wladze to jak kara, burdel jaki zostawia bedzie nie do ogarniecia a slepcy i rozczeniowcy zobacza ze ci nowi wszystko zabieraja i znowu na pisdy zaglosuja.