Wpis z mikrobloga

@marcelus: w sumie to nie wiem co astana teraz gra, w lidze niby drugie miejsce, więc podejrzewam że raczej podobnie jak w poprzednim sezonie, kiedy odpadli w eliminacjach do pucharów, więc niech będzie że raków pierwsze.

Potem jednak mimo wszystko lech, bo jednak batumi wydaje się łatwiejsze niż broendby.

Trzecią dałbym pogoń, liga duńska była chyba mocna w ostatnim sezonie, więc to raczej broendby powinno przejść ale wydaje mi się że
@Ark00: Jeżeli chodzi o Broendby to tam sami małolaci zagrali w ostanim meczu - na bokach obrony dwóch 22 latków, w pomocy 21, 22 i 16 (!) w napadzie 20... Może młodzieńcy nie udźwigną ciężaru meczu wyjazdowego - o ile w podobnym składzie wyjdę w pucharze rzecz jasna. W zasadzie w tym jedynie widzę szansę Pogoni :) No i nie mają szybkiego czarnoskórego skrzydłowego. To też ważne w kontekście polskich występów
Astana to nadal top1


@krL1312: no ja wiem, że astana jest mocniejsza niż się ludziom wydaje. To już nie jest już hehe Kazachstan i wyjazdy na irtysz Pawłodar czy coś, tylko napompowana kasą drużyna która chyba nieraz grała w lm. Tylko że nie robiłem szczegółowego researchu, poza tym że ostatni sezon w Europie mieli cienki, ale 2 sezony temu grali w lidze europy i nawet wygrali z Manchesterem united w grupie.
No i nie mają szybkiego czarnoskórego skrzydłowego


@zakoo: ulga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak patrząc na nich. Skład im się specjalnie nie zmienił od poprzedniego sezonu. Ligę skończyli na 3 miejscu, do kopenhagi czy Midtjylland widać nie mają jeszcze podjazdu. Wiek nie jest aż taką przeszkodą bo mają też jednak jakiś rdzeń starszych zawodników ale to też nie są 30-latkowie, te broendby wygląda na duński ajax, skupienie
@Ark00: w lidze mistrzowskiej w ubiegły sezonie zrobili bilans 2-2-6 także ciśnienia nie trzymają chłopaki za bardzo :) Wyjazd będzie ciężki i pewnie tam się wszystko rozegra - super frekwencja zawsze na poziomie 15-21k może ich ponieść. Skończy się tam pewnie kilkoma bramkami przewagi Broendby a u siebie Pogoń zrobi bramkowy remis.
@krL1312: @marcelus: Vloet uważam ze będzie największym zagrożeniem, natomiast w obronie podstawowym obrońca jest Rakhmanov, który grał w Rakowie za czasów I ligi. Co ciekawe, podobno Papszun był z niego zadowolony (drogę z II ligi przebył Petrasek, a z I został m.in. Niewulis czy Kun), wiec kto wie czy nie byłby wzmocnień Rakowa także i dzisiaj. Upatruje szans w tym, że Raków dobrze poradził sobie z naprawdę solidnymi zawodnikami Rubina
Skończy się tam pewnie kilkoma bramkami przewagi Broendby a u siebie Pogoń zrobi bramkowy remis


@zakoo: póki co się sprawdza twoja prognoza ( ͡° ͜ʖ ͡°)