Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 81
563 533 + 214 = 563 747

Dobra, to generalnie był plan na ten rok. Tzn. w końcu na ten Hel dojechać i przebić 200 km za jednym razem. Kilka wniosków:

1. Nie ma co za bardzo ufać Google w przypadku jazdy rowerem. W Gdyni uparcie próbowało mnie ściągnąć ze ścieżki i wyprowadzić w pole.
2. 137,
3. Nie ma co oszczędzać na spodenkach xd
4. Taka średnia ta ścieżka. Tzn. widoki może i ładne, ale nawierzchnia bez rewelacji i miejscami w opłakanym stanie. Dużo bardziej podoba mi się trasa w kierunku Kaliningradu. Ciszej, spokojniej, bez wybojów.
5. Mega niespodzianką były ceny na stacji paliw przed Jastarnią. Duży Hot dog + Red Bull za 11 zł

#rowerowyrownik #ruszgdansk

Skrypt | Statystyki
Pobierz Tomaszku - 563 533 + 214 = 563 747


Dobra, to generalnie był plan na ten rok. Tzn...
źródło: comment_1658124830u5qQtbT3ncASUvdRl5S8vt.jpg
  • 16
@Tomaszku: jak jechałem kiedyś z Gdanska do Chałup, to w Gdyni chciało mnie poprowadzić przez estakadę koło portu, a potem jak już pojechałem dołem, to w lewo przez bodajże elektrociepłownię. Dzięki tej przejażdżce przynajmniej poznałem super trasę, którą zawsze jeżdżę autem, bo może i więcej zakrętów, ale nie ma tylu aut co na dw216
@Tomaszku panie, byłbyś w stanie wysłać GPXa lub aktywność na stravie? Ewentualnie ze wskazaniem co można by poprawić w tej trasce. Planuje z różowym za 2 tygodnie zjawić się w Gdańsku i po głowie chodzi nam taka trasa, oczywiście szosami.
@mafias: Na pewno nie te co miałem na sobie, bo siedzenie to mam dzisiaj w opłakanym stanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie pamiętam skąd je mam, ale to była jakaś mega budżetowa wersja no i są spoko na 50 km, ale nie na tyle.
@PepeXD: no właśnie gdzieś tam mi kazało dziwnie skręcać! Dopiero przy powrocie ogarnąłem o co chodziło, jak sobie sprawdziłem którędy jechałem i jak to mogę skrócić.
@Tomaszku jak masz dobre siodło to spodenki też są ważne ale nie aż tak bardzo. Ja niedawno zmieniłem siodło i komfort jazdy poprawił się bardzo, a jeżdżę w spodenkach z lidla.
@Sylwester_Zwalon: ekspertem nie jestem w tej dziedzinie ;) Z tego co wyczytałem, to przeciętnie godzina jazdy z prędkością około 20km/h spala między 400 a 500, ten wynik się mieści w granicach. Ale biorąc pod uwagę, że to zależy od wielu czynników, to traktował bym go tylko i wyłącznie orientacyjnie.
@Tomaszku: hej a jak wyglądała ścieżka rowerowa na samym helu? chciałabym się wybrać na przejażdzkę samym półwyspem ale się obawiam tłumów na ścieżce tym bardziej że z tego co widziałam to są tam takie odcinki ze ludzie łażą po ścieżce (?) byłbyś tak miły i przybliżył jak to w praktyce wygląda? przy okazji gratuluję tak imponujacej trasy :D
@kiciulina: Dzięki! Większość ścieżki jest połączona z chodnikiem i ten podział jest średnio widoczny więc trochę tak jak podejrzewasz, ludzi dużo i część chodzi na ścieżce. Chociaż, co mnie trochę zaskoczyło, większość starała się jednak trzymać "swojej strony", a jak już szli ścieżką, to w miarę bezkolizyjnie (ciekawe jest to, że w pilnowaniu się i innych zdecydowanie przodowały dzieci). W sumie to blisko kraksy byłem raz, ale to akurat jakiś facet