Wpis z mikrobloga

czy to prawda, że kobiety do 30 gadają, że nie chcą mieć dzieci, a później gdy nadchodzą ostatnie lata bycia płodną czyli 30+ to nagle zaczynają mieć chcicę na dziecko?

bo wg mnie to troche bez sensu ze kobiety by nie mialy jakiegoś instynktownego/biologicznego mechanizmu, ktory by u nich nie powodowal parcia na dziecko

bo z ewolucyjnego punktu widzenia to ze kobieta moze sobie powiedziec ze nie chce miec dzieci i po prostu nie ma to troche bez sensu bo wystarczyloby ze wszystkie kobiety na ziemii by sobie tak powiedzialy i ludzie by wygineli co nie ma sensu

a i czy to prawda tez ze kobiety po 30'stce sa bardziej chetne na seks? bo u mezczyzn libido wraz z wiekiem spada a u kobiety podobno wzrasta
#przegryw #blackpill #kobiety #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #tinder
  • 15
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Nie ma tak, żeby sobie łatwo generalizować. Nie wszystkie mają tak samo.

Natomiast tak, jest taka część kobiet, która dostaje #!$%@? jak im się zbliża koniec okresu przydatności. Tzn. tak to czują gdzieś podświadomie. I to właśnie jest ten instynkt. Tyle, że to się przesunęło z powodu uwarunkowań kulturowych, z tego najlepszego okresu gdzieś o 10 lat do przodu.

A czy są bardziej chętne na seks, to też nie takie
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw:

Mam prawie 30 lat, nie czuję parcia na bachora, nigdy nie czułam, nie lubię dzieci, nie umiem się nimi zajmować a jak mi jakąś kuzynka dała do potrzymania swojego dzieciaka to trzymałam go jak urnę z prochami jej babci xD nie zachwycają mnie widoki dzieci, nie umiem z nimi rozmawiać ani się z nimi obchodzić, nie interesują mnie dzieciaki znajomych, obce mnie wkoorvviają, czuję się jeszcze za młoda na dziecko,
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw:

czy to prawda, że kobiety do 30 gadają, że nie chcą mieć dzieci, a później gdy nadchodzą ostatnie lata bycia płodną czyli 30+ to nagle zaczynają mieć chcicę na dziecko?

bo wg mnie to troche bez sensu ze kobiety by nie mialy jakiegoś instynktownego/biologicznego mechanizmu, ktory by u nich nie powodowal parcia na dziecko


Taki mechanizm istnieje, tylko nazywa się "popęd płciowy", a nie "chęć posiadania dziecka". To działa w
  • Odpowiedz