Wpis z mikrobloga

@dj-disco: w sumie o przeszlosci w policji byloby git. Tylko niestety nie z tym aktorem, metryki nie oszukasz.
Juz teraz mi troche przeszkadza, bo od breaking bad minelo pare lat, akcja dzieje sie na kilkanaście miesiecy orzed BB a Gustavo ma takiego benca jak Wałęsa xD
  • Odpowiedz
@miodeksmrodek: Mike już dostał własny serial na dobrą sprawę, już starczy wątku z nim. Tak jak bardzo lubię jego postać to uważam, że jeżeli twórcy pokusiliby się na jakiś spinoff to z pomysłem, z konkretną inną postacią, która tego potrzebuje, bo inaczej powstanie kilkadziesiąt takich produkcji co według mnie nie wyjdzie zbyt dobrze.
  • Odpowiedz
Bardziej rodzina Salamanci niż sam lalo osobno.


@McMac: Nie no Dziadek za stary już, bracia milczek zbyt ciekawi by nie byli, to samo patus Tuco. Lalo najciekawszy z tego grona.
  • Odpowiedz
@miodeksmrodek: Ja tam uważam, że jeśli wyjdzie coś kolejnego z serii to pewnie będzie się działo w teraźniejszości. Nie mam jednak pojęcia jak mieliby to spiąć żeby nie wyszło szyte zbyt grubymi nićmi. Trochę strach że powstanie coś w stylu jak ostatni sezon Dextera. Chyba najlepiej jakby twórcy wzięli się za nowe uniwersum, ewentualnie zrobili coś w tym samym, ale bardzo luźno powiązanego.
  • Odpowiedz