Wpis z mikrobloga

#rower: Dziś wszystko idzie nie tak. Wybuchł mi bidon z piwem aż nakrętkę na dwie części rozerwało, cały #!$%@? potem gleba bo te pedały look za mocno trzymają na blokach shimano ogólnie się wypinam na lewą nogę ale mnie na skrzyżowaniu z zaskoku auto wzięło i się bujnąłem na prawo, klamka cała porysowana. Potem wahoo mi ''zaparowało'' uj wie co to jest. Po drodze kilka zdechniętych zwierzaków na ulicy i to #!$%@?ło na dziesiątki metrów i te muchy. A na koniec na tej wąskiej ulicy pan wielki kolarz pro na rowerze za 10 tysi euro jadąc środkiem ulicy na pełnej kuwie po prostu mnie zmusił do zatrzymania się na poboczu bo jemu wszystko wolno do tego za nim auto przez cały czas jechało i go #!$%@? nie puścił. Nawet z ryja taka menda, niski chudy typowa zakompleksiona #!$%@?.

Ale wiecie co, jeden pozytyw, rower mi nieźle #!$%@?ął o asfalt i tylko klamka się na kierownicy skrzywiła czyli warto wszystko skręcać na niutony jak producent zaleca bo jakbym doebał to klamki nie ma i kiera też połamana. Rower chyba się nie porysował tylko napęd trzeba lekko wyregulować. xD
4x80 - #rower: Dziś wszystko idzie nie tak. Wybuchł mi bidon z piwem aż nakrętkę na d...

źródło: comment_1658067702SKWlkBvTH07IL0YxJzzeR0.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@4x80: Napisz coś więcej o tym klarze na sztycy bo mnie zaraz uj strzeli z moją. Pasta nic nie pomogła, jedynie wkurza coraz bardziej bo zaczęło się skrzypienie.
  • Odpowiedz
@Mikolev: Bierzesz papier o gradacji 1200, matowisz sztycę (fragment który wkładasz w rurę podsiodłową), następnie bierzesz lakier bezbarwny i lakierujesz jedną czy dwie warstwy na zmatowioną część sztycy (pozostałą część zabezpieczasz). Jeśli po lakierowaniu i wyschnięciu zrobi się za ciasno i nie będzie chciała wejść w rurę podsiodłową, to papierem wodnym trochę tego lakieru zeszlifuj. Sposób jest idealny i jakiś czas temu podrzucił mi go właśnie @4x80 :)
  • Odpowiedz