Wpis z mikrobloga

Rosyjskie pieniądze śmierdzą że zakazuje się sprzedaży w Rosji, ale teraz jest problem że ruscy mogą sobie takie gry piracić? Przecież i tak nie mogliby kupić tej gry, więc o co chodzi? O niewspieranie rosyjskiej gospodarki czy celowe gnojenie całego narodu na wszelki możliwy sposób z powodu mody politycznej? Jezu ale STALKER World się zeszmacił od tej wojny. xD
#stalker
supra107 - Rosyjskie pieniądze śmierdzą że zakazuje się sprzedaży w Rosji, ale teraz ...

źródło: comment_1658062860MctV8FroU8yxi2gnosrpoU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@thorgoth: Naprawdę wolałbym żeby ludzie wprost przyznawali się że nienawidzą wszystkich Rosjan tylko dlatego że są Rosjanami zamiast bawić się takie hejtowanie a zarazem zgrywania pozorów że tego się nie robi. Jesteś ksenofobem to dumnie się takim określ, bo nienawidząc narodowości tylko i wyłącznie ze względu na narodowość jesteś właśnie tym, ksenofobem. A STALKER World od początku właśnie taką ksenofobię uprawia i nie przyznaje się do tego zgrywając pozory neutralności. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@supra107: dla mnie nie ma problemu. Ja nie jestem neutralny, uważam że naród popierający putasa powinien żreć gruz. Ksenofobem per se nie jestem ale rusofobem już jak najbardziej
  • Odpowiedz
@supra107: nazwa jak nazwa, nie wiem czy taka ładna, napewno bardziej precyzyjna dla określenia danego pojęcia. Ksenofobia to wroga postawa wobec wszystkich obcych. Ja nic nie mam do obcych zachowujących się jak homo sapiens czyli do większości
  • Odpowiedz
@supra107: @thorgoth: Ksenofobia to nie jest element światopoglądu. Jej efekty odczuwa np. wracająca późnym wieczorem do domu kobieta, której się wydaje, że chyba idzie za nią typ, którego kroki słyszy z tyłu. To o czym piszecie to cecha poprawności politycznej i element wojny psychologicznej - na obecnym etapie mamy do czynienia z tymczasowym przyzwoleniem na manifestowanie niechęci wobec danej grupy.
  • Odpowiedz