Wpis z mikrobloga

  • 5
@Andczej a czy ja napisalem ze wykop jest supportem inpostu? Kazałem "komuś z wykopu" cos sprawdzac w systemie? Nie. Wiec idz byc przemądrzały gdzie indziej. Byc moze ktos z uzytkownikow mial podobną sytuacje i moze sie podzielic co bylo powodem. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@tomaszek86: Nie przejmuj się frustratami. Jutro kołchoz u Janusza stąd takie humory mają. Co do paczki to ja tak miałem 3 dni problem kiedyś bo samochód kuriera miał awarie. Dopiero po 3 dniach przepakowali paczki i ruszyła. Niemniej tobie poradziłbym faktycznie napisać do supportu jutro jak nic się nie ruszy.
  • Odpowiedz
@tomaszek86 miałem taki problem jak paczkomat nie potrafił zczytać kodu z etykiety i kurier miał wyj*bane, zwracał paczkę na sortownie, musiałem dzwonić 3 razy na infolinie i jak za trzecim razem kazali mi czekać kolejną dobę na rozwiązanie sprawy to się zdenerwowałem, zrobiłem awanturę i na następny dzień kurier przywiózł mi paczkę do domu ¯_(ツ)_/¯ cała afera trwała jakieś 3 dni licząc od dnia kiedy powinienem odebrać paczkę
  • Odpowiedz