Wpis z mikrobloga

Z okazji soboty robimy dość konkretną ankietę - zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobaczymy jaka płeć w jakim wieku ma najciężej na rynku matrymonialnym. Przydałaby się taka ankieta na cały kraj, ale niestety nie mam możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Z okazji soboty robimy dość konkretną ankietę - zapraszam ( ͡° ͜ʖ ...
źródło: comment_1657991583UKEFcPbneaBa7JfYxPqnH1.jpg

Masz problem ze znalezieniem partnerki/partnera?

  • Tak M15-22 9.9% (58)
  • Tak M23-30 34.8% (203)
  • Tak M30+ 13.9% (81)
  • Tak K15-22 1.9% (11)
  • Tak K23-30 2.4% (14)
  • Tak K30+ 2.7% (16)
  • Nie M15-25 5.1% (30)
  • Nie M25+ 22.1% (129)
  • Nie K15-25 1.4% (8)
  • Nie K25+ 5.7% (33)

Oddanych głosów: 583

  • 41
nie, bo tacy ludzie nie muszą szukać na portalach.


@rakastankielia: xD byś się zdziwił. No ale jak ktoś jest głupi, to tak szuka. Ludzie znajdują pary na takich portalach, więc jest to możliwe.

Zresztą ja nie dziwię się, jak ktoś tam będąc mężczyzną nie może znaleźć nikogo jak część od razu wypisują jakieś seksualne wysrywy.
normalni ludzie, tylko zbyt mało atrakcyjni, by znaleźć dziewczynę.


@rakastankielia: Ty byłeś ostatnio na dworze? Czy Ty widzisz jak wyglądają przeciętne pary w tym kraju?
Przecież osoby sklasifikowane jako ,,odpady genetyczne'' i ,,przegrywy'' normalnie mają partnerki
tak, codziennie jestem na dworze. Może wśród 40+ są takie pary, ale w młodym pokoleniu ni chuya


@rakastankielia: xddddd no to w fajne miejsca wychodzisz. Mój bliski znajomy, 26 lat, poniżej 180cm, jest gruby i wlaśnie się zaręczył, także pwoodzenia. Dziewczyna taka jak on przeciętna, przy kości.

NO ALE TYLKO ŁADNI LUDZIE MAJĄ PARTNERKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!