Wpis z mikrobloga

Z okazji soboty robimy dość konkretną ankietę - zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobaczymy jaka płeć w jakim wieku ma najciężej na rynku matrymonialnym. Przydałaby się taka ankieta na cały kraj, ale niestety nie mam możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pobierz
źródło: comment_1657991583UKEFcPbneaBa7JfYxPqnH1.jpg

Masz problem ze znalezieniem partnerki/partnera?

  • Tak M15-22 9.8% (57)
  • Tak M23-30 34.9% (203)
  • Tak M30+ 13.9% (81)
  • Tak K15-22 1.9% (11)
  • Tak K23-30 2.4% (14)
  • Tak K30+ 2.8% (16)
  • Nie M15-25 5.2% (30)
  • Nie M25+ 22.0% (128)
  • Nie K15-25 1.4% (8)
  • Nie K25+ 5.7% (33)

Oddanych głosów: 581

  • 41
@monox12:

Smutne w #!$%@? - ten kraj wyniszczył mężczyzn. Katolickie pierdoły + wychowywanie na romantycznych dżentelmenów w zestawieniu z internetową hipergamią doprowadziły do prawdziwych tragedii...

Jak jesteś powyżej 27lv to twój ojciec, dziadek, pradziadek itp. w twoim wieku mieli już dzieci, a ty się nigdy nawet nie całowałeś (spoiler: i dopóki nie pójdziesz na divy to nie będziesz, bo z czasem jest tylko gorzej i ciężej).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wqeqwfsafasdfasd: Mam akurat 23 lata, no cóż. Raczej mama sama nie dała rady wychować człowieka tylko wolała imprezować i martwić się problemami natury materialnej. Ja tam nie mam za złe tak strasznie na mame, tylko no odsylała ciągle do psychologów, terapie itd. Dlatego też jestem uzależniony od gier i jedynie dawały mi radość z życia. Wczoraj chyba opisywałem jakiejś mirabelce o sytuacji z mojego życia jako przykład co gdyby poznała takiego
Jak jesteś powyżej 27lv to twój ojciec, dziadek, pradziadek itp. w twoim wieku mieli już dzieci, a ty się nigdy nawet nie całowałeś (spoiler: i dopóki nie pójdziesz na divy to nie będziesz, bo z czasem jest tylko gorzej i ciężej).


@wqeqwfsafasdfasd ale to były inne czasy finansowe. Mój ojciec pojechał na rok na kontrakt za granicę i zarobił na dom np. jak i wielu jego znajomych.
@wqeqwfsafasdfasd: w wieku prawie 29 lat nie mam już problemu. Ale dopóki nie poznałem dziewczyny, która została moją żoną w wieku niecałych 24 latach to była okrutna posucha w te klocki. I właściwie żonka to była taka ostatnia poważna szansa na związek, która to szansa całe szczęście wypaliła. Jakby nie ona to prawdopodobnie dalej byłbym sam i neetował.
(spoiler: i dopóki nie pójdziesz na divy to nie będziesz, bo z czasem jest tylko gorzej i ciężej).


@wqeqwfsafasdfasd: po co Ty wypisujesz takie bzdury, jeszcze który #przegryw naprawdę uwierzy w te wysrywy.

Co się niby stanie, jak ktoś pójdzie na duvy? Jego życie odmieni się o 180 stopni? Nie kompromituj się
No tak, bo facet przecież jest jak wino i jeśli do 30 r.ż. nawet nie trzymał się za rękę, to zaraz po 30tce będzie miał wianuszek kobiet wokół XD

Aby przez całą młodość nawet się nie całować trzeba posiadać zestaw cech które sprawiają, że z czasem będzie tylko gorzej...


@wqeqwfsafasdfasd: od kiedy seks z prostytutką to jakieś uczucie czy miłość? Co Ty gościu za głupoty wypisujesz. Wy naprawdę myślicie, że to
@technojezus:

Ja nie pisałem że pójście na divy rozwiąże problemy, tylko że w takiej sytuacji to jedyna szansa na kontakt z kobietą...

Jak nie trzymał nigdy kobiety do 30 r.ż, to ma poważne problemy psychiczne, bo jest to niemozliwe jak jesteś przeciętnym człowiekiem. Z całowaniem jest podobnie.


Oj byś się zdziwił - w wielu kręgach bycie przeciętnym to całkowite skreślenie z rynku matrymonialnego (np. na wsiach gdzie masz 1 pannę na
Ja nie pisałem że pójście na divy rozwiąże problemy, tylko że w takiej sytuacji to jedyna szansa na kontakt z kobietą...


@wqeqwfsafasdfasd: aplikacje randowe. Tam naprawdę wystarczy wyglądać przeciętnie. Na tego typu portalach nie ma tylko ,,czadów'' i jakiś panienek z instagrama, jak to przedstawiają przegrywy.

Oj byś się zdziwił - w wielu kręgach bycie przeciętnym to całkowite skreślenie z rynku matrymonialnego (np. na wsiach gdzie masz 1 pannę na 30