Wpis z mikrobloga

Już pomijając wszystko inne, to Lewy rozegrał Niemców jak dzieci. Żadnego płaszczenia się i słodzenia jak to robił kiedyś Alaba lub braku rozmów z mediami jak Flick. Krótko i na temat - "nie zagram już w Bayernie, chcę grać w Barcelonie".

Szkopy szaleją, "nie przejdziesz i basta", "masz ważny kontrakt", oczernianie w mediach, wyśmiewanie Barcelony, poniżanie Roberta. Lewy "czekam na ofertę Barcelony". Bayern: "nie odbieramy telefonów od Barcelony i nie rozmawiamy z nimi" (profeska na 100% nie ma co).

Efekt wszyscy znamy. Lewy zrobił dokładnie to, co chciał.

Fajnie tak popatrzeć jak Polak rozstawia po kątach najbardziej legendarny niemiecki klub. Jak to mówił Kahn? Że żaden piłkarz nie może być większy od Bayernu? No to się #!$%@? Szwabek zdziwił.

Szacunek dla Lewego za to, że nie dał sobą pomiatać.

#pilkanozna #sport #bayern #bayernmonachium #barcelona
  • 15
@kasztan00: Bayern ustalił cenę i czekał na taką ofertę. Wlekło się to przez skąpstwo Barcy która się ociągała z odpowiednią ofertą.

O jakim rozgrywaniu mówisz? Taka kasa przy takich warunkach (rok do końća kontraktu, wiek) to świetny deal dla Bayernu a i Lewy na emeryturce pokopie sobie w la lidze a nie w mls. Gdyby chciał rozgrywać po swojemu to 3-4 lata temu dołączyłby do Realu a tak swój prime spędził
@Patrickll

@kasztan00: mnie przeraża to co #!$%@?ą kibice Bayernu. Chłop przez wiele lat bił rekordy i wygrał wiele trofeów, klub potraktował go jak gówno i jak postanowił po tym odejść to kibice go atakują,wysyłają pogróżki i kwestionują jego osiągnięcia sportowe...


Dwulicowi Niemcy? Nowe, nie znałem
@Zjedzon Bayern chciał zastąpić Lewandowskiego młodym Haalandem. Ostatecznie Haaland poszedł do innego klubu więc Bayern znowu stał się miły dla Roberta - ale temu się to nie spodobało więc stwierdził że chce zmienić klub.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shadow7pl: ronaldo do juve przechodził za 117mln, a klasa zawodników podobna. Tak więc nic dziwnego. Dalej strzela 35+ goli w sezonie. Wiadomo, tez, ze pierwszego sezonu tyle nie będzie.