Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
W ogóle jakim ujem to się stało tak szybko.

Rok temu Barca nie miała kim straszyć z przodu, Dembele był wiecznie rozyebany, Braithwaite jako 9, Messi odszedł.

A teraz okienko jeszcze się nie skończyło, a śmiało można powiedzieć że będziemy mieli jeden z topowych ataków w ogóle.

A do zamknięcia okienka jeszcze dużo czasu - czas na defensywę.

muskrozjebion.jpg

Oby udało się wszystkich porejestrować i nie będzie ani grama przesady w stwierdzeniu, że Barcelona ma spektakularne okienko transferowe.

#fcbarcelona
  • 8
A do zamknięcia okienka jeszcze dużo czasu - czas na defensywę.


@apaczacz: Czas to na zbieranie kasy. Bo z tego co mi sie tam o oczy obilo barca tak nie do konca ma jej tyle co by chciala miec :)
@apaczacz: Dlaczego tak uważasz? Atak - Fati nie poddał się operacji, jego rozwój dziś jest pod znakiem zapytania, Depay nie wiadomo czy zostanie, bez fajerwerków, Dembele to najbardziej przereklamowany piłkarz i transfer w historii tego klubu i od 2017 nie wypalił, możemy jedynie żałować, że jednak ten kontrakt przedłużył... Raphinha też jeszcze na takim poziomie nie był testowany. Jedynie Lewy to taki pewnik. Ja tu topowego ataku nie widzę.
Pomoc praktycznie
i to zbieranie kasy trwa - nie ma Trincao, nie ma Lengleta


@apaczacz: Sczerze to nie wiem co Ty do mnie mowisz. Ja totalnie nie w temacie.

Costam tylko mi sie o uszy obilo ze tak nie do konca barca ma te wszystkie pieniadze ktore wydaje/chce wydac na transfery.

Czy to prawda to nie wiem.