Wpis z mikrobloga

@ZycieToMem: Wyślij zdjęcie do producenta, a dostaniesz pewnie z kartonik. Ja kiedyś w ciecierzycy w puszce mialem samą wodę wystałem im zdjęcie, nr partii, i dostałem wielką paczkę różnych frykasów i przeprosiny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doomerovsky: kiedyś kupiłem pickę w Lidlu z dodatkiem szkła. Zgłosiłem i dostałem 200 zł bonu na zakupy. Opłaca się takie rzeczy zgłaszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZycieToMem: ja znalazłam takiego dużego gluta ze skrobii w puszczce kukurydzy. Wyglądało to jak gąbka.
Dostałam od bonduella kartonik jakiś wafłów warzywnych i puszek z warzywami
  • Odpowiedz
@ZycieToMem Warto zgłaszać bo w odpowiedzi wysyłają często Karton różnych rzeczy xD
Wysłałem raz do producenta że puszka ma zadzior na krawędzi gdzie się otwiera i można sobie usta rozciąć jak ktoś nie zauważy. Kazali wysłać puszkę na ich koszt a w ramach tego dostałem do wyboru różne napoje od producenta a w dodatku po tygodniu wyjaśnili mi że to nie ich wina tylko została uszkodzona na etapie składowania i prowadzą
  • Odpowiedz
@ZycieToMem: Źle to robisz. Piszesz emial nie fb. W emial zawierasz dokładne informacje o nr partii oraz gdzie zakupiłeś dany produkt. Bo może się okazać że coś na lini nie poszło dokładnie i będą chcieli wycofać resztę partii. Używasz formy grzecznościowej, piszesz dokładny problem, przedstawiasz zdjęcie a nie fb i e dej mi baton.
  • Odpowiedz