Wpis z mikrobloga

a Skellige odpuść sobie pytajniki na morzu, szkoda czasu ;)


@kolegamichaua: #!$%@?, ile czasu zajęły mi tej #!$%@? morzowe pytajniki. Po 20% chciałem zrezygnować, ale odkryłem wszystkie bo jestem perfekcjonistą, nie zmienia to faktu że po tym maratonie chciałem umrzeć.

#!$%@? syreny.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Wiadomo, piniążki oczywiście są fajne, aczkolwiek mniej więcej od połowy gry miałem ich tak dużo, że nie miałem na co je wydawać...

Swoją drogą to może się orientujeszL jedną z rzeczy która strasznie mnie irytowała w wieśku był limit na doświadczenie przy zabiciu przeciwnika o levelu o 6 mniejszym od własnego. Wiesz może czy są jakieś mod-y na obchodzenie tego?

Gdyby nie ta cecha to W3 byłby moją grą wszech czasów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Swoją drogą to może się orientujeszL jedną z rzeczy która strasznie mnie irytowała w wieśku był limit na doświadczenie przy zabiciu przeciwnika o levelu o 6 mniejszym od własnego. Wiesz może czy są jakieś mod-y na obchodzenie tego?


@8c7b: na 99% za drugim razem grałam z takim modem, bo też mnie to wkurzało strasznie. Tylko to było dawno, więc nic konkretniejszego nie powiem, ale bankowo łatwo to znaleźć
  • Odpowiedz
@biczek: jedyna gra offline która wciągnęła mnie w dorosłym życiu, żadne inne nie dawały tyle radości. No może jeszcze RDR2 ale Wiesiek jednak wygrywa. Przeszedłem już dwa razy i przejdę kolejny raz jak wyjdzie ten patch na series X
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#!$%@?, ile czasu zajęły mi tej #!$%@? morzowe pytajniki. Po 20% chciałem zrezygnować, ale odkryłem wszystkie bo jestem perfekcjonistą, nie zmienia to faktu że po tym maratonie chciałem umrzeć.

#!$%@? syreny.


@8c7b: opisujesz moje myśli i traumy ()
  • Odpowiedz
@biczek: ukończyłem W3 kilka razy od czasu premiery. Na PC i konsoli grając na różne sposoby, lekką ręką ponad 1000 godzin, znam grę na pamięć. W pewnym sensie zazdro, bo ta gra jest warta czasu i nawet dwukrotne przejście nie odsłania tej gry, ale nie jest to gra wybitna i ma swoje mankamenty.
  • Odpowiedz