Wpis z mikrobloga

na Skellige odpuść sobie pytajniki na morzu, szkoda czasu ;)


@kolegamichaua: Większość pytajników sobie można odpuścić, o ile nie zainstaluje się moda podbijającego wartość i jakość znajdowanych rzeczy. :(

na 99% za drugim razem grałam z takim modem, bo też mnie to wkurzało strasznie. Tylko to było dawno, więc nic konkretniejszego nie powiem, ale bankowo łatwo to znaleźć


@poprostuzyj: W moim mod managerze to się nazywa "Always Full Exp Reforged".
@biczek gierka świetna. Autentycznie było mi smutno jak ja skończyłem.

Jedyne co mnie wkurzało poza standardowym brakiem drogowskazu w kasztelu było skalowanie zadań, czyli np zadanie skalowane na level 20 odblokowywalo zadanie na poziomie 15. A w pewnym momencie gry wpada na raz tyle zdań na ten sam poziom że bez szans żeby je wykonać na odpowiednim levelu przez co robią się śmiesznie proste.
@biczek: Czy ja wiem czy takie dobre? Fabuła podstawki jest średnia, gameplayowo jest mocno powtarzalnie, eksploracja jest średnia. Świat jest niby duży i "tętniący życiem", chociaż to w sumie bardziej złudzenie. Walki z bossami, a szczególnie końcowym to nieśmieszny żart. Wiele kwestii wyborowych zostało słabo rozwiązanych, ponadto import wyborów z dwójki nie ma dosłownie żadnego wpływu na grę. Brak Iorvetha i Saskii to żart. Natomiast oba dodatki są wyśmienite. Nie zrozumcie
@biczek: Z wiedźminem jest jak z tostami - Na początku się nimi zachwycasz i #!$%@? przy każdej możliwej okazji. Później się nimi nudzisz na 2-3 miesiące, a później znowu #!$%@? pół roku na śniadanie, obiad i kolację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biczek: może tylko ja tak mam ale od przejścia wiedźmina 3 zatraciłem chęć i zapał do grania w inne gry.Nie mogę się odnaleźć od tamtego czasu w graniu w pozostałe gry bo jest ich przecież mnóstwo i na pewno też są solidnie wykonane Dla mnie jest tak doskonałą grą z fabułą, historią, postaciami, wątkiem głównym i pobocznymi że szczęki nie pozbierałem do dziś.
Muzyka, oprawa graficzna,mapy, lokacje, wszystko to składa się
@biczek: jeśli PC to od razu instaluj mod który pokazuje wszystkie zadania na mapie. Mnie to strasznie #!$%@?ło przy pierwszym przejściu, że poznajesz lokację dopiero jak wybierzesz zadanie i potem #!$%@? do każdego zadania pół mapy. A tak chodzisz sobie, patrzysz - oho, tu jakieś poszukiwanie i można to zrobić po drodze
@Salir: kiedyś próbowałem na gfnow ale nie do grania nawet refund dostałem A o dziwo dying light przeszedlem. Ale i tak cebula bo za wieska goty cale 14 zł dałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)