Wpis z mikrobloga

@Adaslaw: liczyłem tylko swój udział czasowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@feber: to jak mi ostatnio spadł korek od oleju w skrzyni biegów w czeluścia kanału to już myślałem że samochód będzie uziemiony na tydzień bo gruz 20 lat i łatwiej kupić całego gruza niż sam korek od skrzyni, na szczęście znalazłem po 5 minutach
  • Odpowiedz
A potem jak różowy mówi żeby wyrzucić jakieś rzeczy to przypomina się ta sytuacja i odpowiedź typu to się jeszcze może przydać wychodzi sama z ust.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: pasanie. Ja ostatnio aż piwo otworzyłem nam jechałem do leroy kupić 2 śrubki do hulajnogi. Otwieram pudełko z imbusami żeby sprawdzić rozmiar z tych co były wkręcone, a tam dwie takie leżą luzem wśród kluczy. Wkręcam. #!$%@? :-D:-D nawet na długość były idealne :-D:-D:-D:-D
  • Odpowiedz
  • 0
@Loginconajmniej4znaki polecam tandemboxy od patrola, tanie dużo przegródek/pojemników mam łącznie 8 ładne posegregowane śrubki, nakrętki i inne. Straciłem cały dzień na układanie ale później zyskałem wiele wiele razy jak coś szukałem xD zamiast szukać 30min a później sprawdzać kolejne 30min czy na pewno nie ma teraz zajmuje to max 5min
  • Odpowiedz