Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem gosciem swiezo po 40, sporo w zyciu przeszedłem i widziałem jeśli chodzi o #rozowepaski i #logikarozowychpaskow chciałbym opisac te historie i w jakiś sposób zmonetyzować moje doświadczenie. nie zrozumcie mnie źle - całe zycie moje w internecie praktycznie nic na tym nie zarobiłem - w latach 90 i poczatek 2000 sporo sie udzielałem w zinach, forach dzielac sie wiedza itp - wszystko za free. czasy takie ze tylko ostatni frajer dyma za darmo. a historie naprawde ciekawe i mogłyby nakierować niejednego #przegrywa z tagu #przegryw do działania i zmiany swojego statustu. aby nieco nakreślić temat - robienie eksperymentów socjologicznych z fake kontami na portalach randkowych to był dla mnie chleb powszedni w 2001 roku, sporo rozmów z kobietami z racji wykonywanego zawodu na tematy damsko-meskie, sporo wiedzy uzyskanej w ten sposob i przedewszystkim wyjscie z totalnego lamusa - goscia ktory bal sie złapac za ręke laske do typa którego panny same prosiły o sex. zajeło mi to wiele lat, wiele frustracji, dziesiatki tysięcy zainwestowanej kasy.
chciałbym podzielić się tą wiedza ale nie robić jakiś gówno coachowego contentu - który wg mnie absolutnie nie działa. nie mam też recepty na bardzo niski wzrost i brak powodzenia u kobiet (no może poza jedną małą radą). książka? jakiś kanał na yt?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d1a8223badb5d6227d5eb1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
OkiełznanaDama: Idź żerować na przegrywach gdzieś indziej. Problem dotyczy tu obu stron. Przegrywy nie wiedzą, że posiadanie dziewczyny nie jest takie ważne i można nie mieć dziewczyny całe życie oraz fakt, że przegrywy wmawiają sobie, że są przez to przegrywy.
---

Zaakceptował: karmelkowa
OP: piszecie ze te 20 lat to totalna przepasc ale powiem wam ze wbrew pozorą niewiele się zmienilo. jestesmy tylko małpkami, kieruja nami te same schematy co 20, 50 czy 100 lat temu. fakt - sporo się zmieniło ale ja teraz obracam własnie laski 20-25 :) takze moje doswiadczenia zadzialaja i na milfy i na mlode.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa