Wpis z mikrobloga

@zapomnialemhaslo: ja się nie dziwię jeżeli oni jeszcze ich wykorzystają w wojence antycovidowej. Jeżeli duża liczba Ukraińców się nie zaszczepi i nie będą się dalej szczepić to pojawi się argument, że oni są nieszczepieni a Polaka zmuszano do szczepienia lub coś w tym stylu
  • Odpowiedz
Wy z PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ok?

@Volki: to raczej pytanie powinieneś zadać wyborcom Konfederacji, bo tam jest największe siedlisko kryptopisowców.
Ja to mam szczęście, że mam wiele alternatyw nim zacznę sympatyzować w jakiś sposób z PiS-em, choć raczej wykluczam to
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: paliwo polityczne?Polacy ciezko pracuja na dobra ktore Ukraincy dostana za darmo?ekonomicznie coraz bardziej w ciemnej d.. nie mozemy sobie pozwolic na utrzymuwanie kolejnej grupy.Polacy jak zwykle pierwsi do wszystkiego a pozniej dostaja po glowie stad tez wzielo sie powiedzenie "madry Polak po szkodzie"
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek To żadna przepowiednia. Po prostu każdy wiedział, że gdy lewacy będą dawać przywileje Ukraińcom, Polacy będą się przeciwstawiać.


@Volki: Jestem Polakiem (nie ruską konfederacyjną #!$%@?ą) i nie mam nic przeciwko Ukraincom. Bliznim trzeba pomagac, czy nie tak Jezus nauczal?
  • Odpowiedz
@Volki: Jakie przywileje dostali Ukraińcy? Co takiego mają, czego Polak nie ma? Potrafisz wymienić chociaż dwa xdd


@Normie_Lurker: #!$%@? dom, martwych czlonkow rodziny, brak perspektyw…
Szkoda w ogole takim ludziom jak Volki w ogole odpisywac.
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: No ale co, twoim zdaniem powinnismy pomagać Ukrainie w nieskończoność? Po co? Przecież nawet jak ten kraj się obroni ostatecznie, to przecież będzie jeszcze większa, nadal skorumpowaną post sowiecką ruiną. Co nam daje ich wspieranie za wszelka cenę?
Rosja cudownie nie zniknie z mapy, nje można udawać, ze jej nie ma. A już teraz wszyscy płacimy olbrzymie ceny za ogrzewanie i paliwo, a będzie gorzej, szczególnie jak Putin ograniczy
  • Odpowiedz