Wpis z mikrobloga

Siema, co kupic na pierwsza bryke do 15-20k?
Mieszkam na wsi z 40km od wawy, szukam wiec czegos na dojazdy tam + daily typu 5km do sklepu, od czasu do czasu dluzsza trasa typu +200km
Najchętniej jakas benzyna z troszke wieksza iloscia kucykow, jezdziłem juz panda, stara corolla e11 w dizlu i berlingo i straszne muły to były. Noo i klima musi byc.
Najchętniej to bym przytulił jakąś ładną e46, nawet juz pytałem na mirko o to ale troche sie obawiam tego modelu
#motoryzacja #samochody #autaauta #zakupy #zakupsamochodu #pierwsze4kola
  • 12
@Tragu: Ja kupiłem e92, mam 24 lata, mam jeszcze czas żeby jeździć jakimś mułem, bo później to już trzeba będzie kupic coś bardziej trwałego i tańszego w utrzymaniu. Wiec weź beemke, człowiek uczy się na błędach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tragu: jak chcesz wydawac wszystkie pieniadze na utrzymanie złoma to polecam BMW E46, przy okazji nie musisz tlumaczyc, ze dojezdzasz ;) Jak chcesz jezdzic tanio i malo naprawiac, to Accord VII 2.0, Auris 1.6, citroen c4 z 2.0, Ford focus z 1.8 130, volvo c30 1.8 lub s40 z 2.4. Oczywiscie wszystkie z lpg, w koncu nie ma co przeplacac
@Tragu: 2.0 to silnik nissana ktory ma za miekkie zawory na lpg. 2.0T jest idealne, ale to nie ten budżet. Mialem jeszcze Civica 1.8 ktory prowadzi sie wręcz sportowo, jak lubisz twarde auta to blizej 20k kupisz, jest totalnie bezawaryjny
@Tragu: jak Ci się podoba E46 to szukaj E46 żebyś nie żałował. Taka Laguna i Accord są fajne ale szybko Ci się znudzi a z BMW będziesz miał trochę frajdy. Najtrudniej kupić coś w dobrym stanie ale da się zrobić ;p

Sam kupiłem Passata i ogólnie bardzo go lubię ale ciągnie już do czegoś ciekawszego. Na E90 masz trochę za mało żeby kupić coś godnego uwagi ale w E46 możesz przebierać.