Wpis z mikrobloga

Prosta sprawa: Idę jutro pierwszy raz na mecz #ekstraklasa a konkretnie #jagiellonia z synem
I teraz szybkie pytanie - co mogę wnieść na stadion? Nie pytam o race i maczety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej o plecak, w nim jakiś napój, jakaś przekąska. Coś tego typu. Jak to jest u nas na takich meczach? Nigdzie na stronach Jagielloni czy e-klapy nie mogę doczytać.
  • 13
@Majku_: zależy od stadionu, na niektórych bez problemu wejdziesz, a na innych powiedzą iż nie, i że trza tylko picie oraz przekąski stadionowe zakupić. Wołam Pana @aut91 bardziej jest ci wstanie pomóc w tym i jak to na Jadze wyglada
@Majku_: Ogólnie na większości stadionów jest zakaz:
Broń, materiały wybuchowe, noże
Napoje alkoholowe, narkotyki
Materiały pirotechniczne
Części ubioru zakrywające twarz, kominiarki
Gaz w aerozolu, substancje żrące, łatwopalne
Butelki, kubki, puszki, dzbanki
Kaski, sztywne parasole z zaostrzonym końcem
Banery lub flagi o wymiarach powyżej 2 m x 1,5 m
Profesjonalne aparaty fotograficzne, kamery wideo
Pudła, torby, plecaki, walizki i inne przedmioty większe niż 25 cm x 25 cm x 25 cm
Przedmioty,
@Ludzik90: żadnego regulaminu nie było - gość wziął pesel, coś tam sprawdził o koniec. Myślałem, że będzie coś na stronie klubu, albo może na stronie ekstraklasy są jakieś ujednolicone zasady dla wszystkich spotkań. Ale nie, nic. Stąd moje pytanie.
@Majku_ dużo zależy na kogo trafisz na kołowrotku i czy mecz jest podwyższonego ryzyka. Jak chodzę z dziećmi i mamy małe wody to czasami nie pozwalają wnieść. A jak kupisz na stadionie to dostaniesz bez nakrętki. Ale nakrętkę można na legalu wnieść na stadion
@Libis numer z nakrętkami znam z koncertów. Nie byłem pewien, czy na meczach jest to samo. Kiedyś jak chodziłem na 3 i 2 ligę, każdy wchodził z czym chciał ( ͡ ͜ʖ ͡)