Wpis z mikrobloga

Siema. Chciałbym wrócić do swojej starej pasji czyli zabawy w DJa. Gdy miałem te 17 lat uczyłem się grać na DENON DNS1000 i już całkiem nieźle szło mi granie setów na żywo, ale później gdzieś zgubiłem ta zajawkę...

Obecnie mam 30lat i większy budżet ;)
Szukam fajnych odtwarzaczy, dla początkującego. Nie chciałbym z buta wydawać 5k, ale myślę że do 2-3k da się już coś ogarnąć. Mixer już mam. Myślę że spróbowałbym grać po klubach czy 18stkach. Poleci ktoś coś ?
#dj #muzyka #audio #elektronika
  • 8
@Syncu: CDJ-850 minimum, choć to i tak przeżytek. Teraz są problemy z dostępnością wszystkich rzeczy na rynku, a druga reka winduje ceny wyżej niż nówki. Lepiej kup za te 3k jakiś kontroler, bo sensowne playery, ciężko ci będzie dorwać. Siedzę w tej branży już od 15 lat, aktualnie pracuję w sklepie DJskim w KRK. To co sie na rynku #!$%@? to jest jakiś żart. Na nowe sprzęty ludzie czekają już nawet
@Syncu: cdj850 z drugiej ręki do 4k myślę że powinieneś dorwać r1 już lekko stary lepiej xdj-rx do 5 tys dorwac zajebista zabawka nie trzeba kompa tylko pendrive, natomiast ddj-800 też fajny do 5k bym brał tak jak mówię xdj-rx sam korzystam od 3 lat i jestem zadowolony. Mobilny a ma wszystko co cdj2000nxs
@Syncu: fajna cena więc warto, tylko musiałbyś sobie sprawić kable rca-xlr bo masz tylko wyjście RCA w ddj-400, a większość głośników ma wyjścia xlr, ale sama konsolka fajna zgrabna do zabawy i mniejsze imprezy jak najbardziej