Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jeszcze w gimnazjum pewnie bym powiedział że jednym z największych problemów współczesnego świata jest duża ilość czarnych aktorów w filmach, zmniejszanie cycków kobiecych postaci w grach, i faceci co noszą sukienki. W międzyczasie "rozsądna prawica" robiła wszystko żeby rozmontować demokrację i gospodarkę w tym kraju, i odbierała ludziom prawa w celu ochrony jakichś przestarzałych tradycji. Ale najważniejsze że lewaków boli dupa. W sumie na wykopie dużo ludzi nadal myśli w taki sposób, i mam nadzieję że oni też mają tylko 14 lat jak ja wtedy.

Cieszę się że udało mi się z niego wyrosnąć, ale mimo wszystko trochę wstyd że kiedyś otwarcie popierałem Korwina i innych prawicowych "wolnościowców" , czy też Trumpa i jemu podobnych. Człowiek był młody i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazprawakow #humorobrazkowy #zalesie
Vanderbright - Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społe...

źródło: comment_1657880775Sd7B6tlRx2tU0FJGKORkia.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
XD Konserwatywne podejście do gospodarki to USA a jego przeciwieństwo to Sri Lanka.

Konserwatywne podejście do własnego ciała to odmawianie sobie kebabow i burgerów, regularne pory snow i trening.

Konserwatywne podejście to ogólnie wiedza typu ze kasa sie bierze z pracy a mieszkanie to nie prawo a towar. Jak jesteś zalanym prosiakiem to jest to twoja wina a nie ludzi naokoło.

Zamiast tego wybierzesz jakaś wąska gowno działkę światopoglądowa xDdd

I jeszcze
  • Odpowiedz
@qusqui21: Taa #!$%@? patologia USA xDD. Kraj bez którego na dzisiaj Ukrainy by nie było a my wspólnie byśmy w piwnicy siedzieli. To #!$%@? wstyd ze jakiś kraj z za wielkiej wody pomaga Ukrainie więcej jak wszyscy sąsiedzi razem wzięci. Lewicowe (tolerancyjne) #!$%@? które nawet wojska niemaja. Pamietam pierwsze kilka dni wojny. Streszcze je tobie tak. Pan USA POMUSZ xDDD. Kocham lgbt ale gaz ma iść od ruskich XDD. Ukraińcy gina
  • Odpowiedz
@qusqui21: Znaczy uciekasz w mowę trawę xD. Podaj mi kraj który lepiej sie zachował wobec Ukrainy jak USA które nawet im nic nie gwarantowały. Bo Polskę jako sąsiada można częściowo zrozumieć ze nam sie opłaca. Nie ukrywam ze liczę na to ze pojdziesz w tematach tolerancyjnych i progresywnych Niemiec i Francuzow. Może Szwajcaria xD. Ewentualnie osrana Norwegia ze Szwecja która dzwoniła do zgniłego USA w sprawie NATO
  • Odpowiedz
@qusqui21: No dobrze to juz wiemy ze USA to szeryf świata. To teraz powiedz dlaczego rzeczywistość wyglada tak ze to wolny rynek, kapitalizm i konserwatyzm jednak góruje i rozdaje karty a te lewe wartości i socjalne domki z kartonu nie bardzo
  • Odpowiedz
Kazde państwo dba o swój interes narodowy. Taki Niemiec jest dumny ze swojego kraju, z precyzji, gospodarki, niemieckiej jakości. W pierwszej kolejności Niemiec myśli o swoim narodzie i państwie. Potem może sobie śpiewać o jedności iskry bogów.

To wam mlodym wmówiono, że polski interes narodowy jest passe. Jesteście obywatelami Europy, świata. Najlepiej to pracujcie dla innych gospodarek i kupujcie ich produkty, to jest fajne.

A bycie solidarnym i europejskim dobitnie pokazał konflikt
  • Odpowiedz
@Furiat: kazde imperium w koncu upada. Jakbys troche posledzil nastoje spoleczne w usa to bys zobaczyl ze kapitalizm przechylil wage za mocno w jedna strone. I moze sie to skonczyc kolejna rewolucja. A konserwatyzm masz tez w rosji. Ja bym powiedzial ze kazdy system niereformowany w trakcie w koncu sie wywalil. Bedzie tak w usa i w chinach i w rosji.
  • Odpowiedz
Konserwatywne podejście do własnego ciała to odmawianie sobie kebabow i burgerów, regularne pory snow i trening.


@Furiat: lol, a z jakiej definicji ci się to wzięło? Tej kucowskiej chyba, która mówi, że "wszystko co mi sie podoba to konserwatyzm, a to co nie to lewactwo" xD
  • Odpowiedz
@qusqui21: Tylko zapominasz w tym wszystkim o naturze człowieka i tego ze to w nim jest problem.

25 lat temu maila z telefonu mógł wysłać Bill Gates i jego 3 kolegów miliarderów. Dzisiaj smartfona z internetem ma bezdomny w Polsce i jest conajmniej 50x mocniejszy od nokii billa gatesa z tamtych lat.

Ferrari z przed 30 lat miało z 7sekund do setki i taka moc była znowu dostępna dla milionerów. Dzisiaj
  • Odpowiedz
  • 0
@Vanderbright Ludzie którzy mieli za zadanie rozmontować gospodarkę, użyli prawicy jako przykrywki a te wszystkie ochrony jakiś tradycji to tylko pretekst do odbierania nam wolności
  • Odpowiedz
  • 1
@Vanderbright
Nie wiem jak rozmontowywanie państwa, korupcja i szeroko pojętą działalność przestępczą znalazła się nagle w ramach konserwatyzmu xD. Musisz to jakoś wyjaśnić.
  • Odpowiedz
Na koniec kalorie. Dzisiejsi ludzie są tak głupi ze sadza ze można być biednym i być jednocześnie w stanie zapewnić sobie dodatni bilans kaloryczny być otyłym. I to nie ze sami sobie gotują xDddd. Oddelegowują to i maja jeszcze dowóz jak szlachta.


@Furiat: czyli mowisz ze powinni byc zadowoleni bo zyja jak rurkowce #pdk A moze w zyciu chodzi o cos wiecej, a nawet bym powiedzial mniej ale inaczej.
  • Odpowiedz
@qusqui21: Znaczy ja tobie podaje fakty ponad podziałami twierdzące ze jest postęp i dobrobyt.

To ze ludzie są niezadowoleni to ich natura. A instagram, tv i Facebook w tym pomaga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
raczej narodowi socjalisci. Socjalizm to glupota, bieda i ostatecznie glod. Konserwatyzm tu raczej ma malo do rzeczy


@rea9: głupotą jest konserwatyzm, co świetnie udowadnia to jak konserwatyści próbują zrzucić całą winę na socjalizm, który PiS używa, żeby zdobyć głosy, a znaczna część szkód powstaje z ich konserwatywnych, autorytarnych pomysłów oraz z ich nieudolności.

Izba dyscyplinarna, przejęcie mediów i propaganda konserwatywna, upolitycznienie Orlenu, walka z LGBT i prawami kobiet, walka z lewicową
  • Odpowiedz
@Furiat: ja jestem nie zadowolony bo z kreatywnej pracy zrobili mi slupki w excelu, placa za malo zeby to akceptowal bo w koncu po 15 latach bede mogl przejsc na emeryture. Jestem niezadowolony bo zamkneli mnie w kurniku, zamiast miejsca do ktorego przez 300 tys lat ewolucja mnie przystosowywala czyli natury. Jestem niezdowolony, bo przez to ze wiekszosc nie jest nawet swiadoma z jakiego powodu maja depresje, nerwice i stany lekowe.
  • Odpowiedz
@Vanderbright: raczej głupota polaków, którzy się nabrali na populistyczny socjalizm pis'u i się sprzedali za 500zł

poza tym pis to dziwna partia z jednej strony gospodarczo lewicowa a z drugiej jest "konserwatywna" jednak jej konserwatyzm to jest taki, że jedynie polaków do niego zniechęca

poza tym nie każda partia konserwatywna jest zła, gdybyśmy mieli taką partie konserwatywną jak republikanie w usa albo partię konserwatywną jak z UK albo jak partię konserwatywną
  • Odpowiedz