Wpis z mikrobloga

Oficjalnie: Bracia Michał i Miłosz Żukowie od nowego sezonu będą występowali z młodzieżowych zespołach #pogonszczecin
Wcześniej reprezentowali barwy Barcelony i Girony. Uważani za jedne z największych talentów polskiej piłki (szczególnie Michał który w swoim roczniku był kapitanem w Barcelonie), czy słusznie ? Jak to mawiał klasyk "we will tell what time will say" ( ͡ ͜ʖ ͡)
#transfery #ekstraklasa #pilkanozna #fcbarcelona
1atilla1 - Oficjalnie: Bracia Michał i Miłosz Żukowie od nowego sezonu będą występowa...

źródło: comment_1657880471BUwVZuouMZeOYIuoTjiwux.jpg

Pobierz
  • 7
@1atilla1: Ostatni rok to raczej spowolnienie rozwoju, jakiś czas temu Michał był traktowany jako top w roczniku w Barcelonie, ale w ostatnim roku mimo wszystko paru zawodników go wyprzedziło.
@kosteq64: zobaczymy jak się potoczy ich rozwój, w Pogoni będą mieli doskonałe warunki. Szczególnie po zakończonej obecnie przebudowie infrastruktury Akademii. Pamiętam też hajp na Freddy Adu, jak się skończyło to każdy widział (min. testy w Sandecji), więc na spokojnie ;)
@1atilla1: Akurat wybór akademii bardzo dobry. Natomiast na teraz, to tak jak piszesz o Adu, myślę że z Zukami może być podobnie. Chciałbym się mylić, ale mam wrażenie, że profesjonalnej kariery nie zrobią
@1atilla1: Czesto jest w juniorach, ze najwieksza "gwiazda" danego rocznika robi mniejsza kariere niz kilku mniej utalentowanych kolegow. Reszta dzieciakow bardziej przyklada sie i ciezej pracuje by dobić do poziomu gwiazdy.A gwiazda czesto osiada na laurch. Na przyklad w Lechu najwieksza gwiazda juniorow byl Marchwinski i Klups a wieksze kariery zrobili Moder czy Kaminski.
@chybajade oczywiscie że bywa i tak :) natomiast z drugiej strony, gdy Kozłowski miał 14 lat i mało kto go znał, już wtedy słyszałem w klubie że w Akademii jest chłopak przerastający talentem swój rocznik i na którym Pogoń zarobi miliony ;)