Wpis z mikrobloga

@gorzki99: nauczyciele nie mają żadnych 13 ani 14, czy coś się zmieniło?
edit:
o hui, sprawdziłem i jednak mają, ale i tak za pensje nauczyciela bym nie chciał pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dsomgi00: szakuniec ze sprawdziles. Zdziwiony co nie?

Nie chodzi o to za czyja pensje chcialbys pracowac. Chidzi o to ze zawsze to gornicy nie wiedza ile rok maiesiecy. O calej budzetowce jakos sie zapomina.

Nie badzmy jak pis. Miejmy przynajmniej minimalne poklady rigczu
  • Odpowiedz
@gorzki99: nazwa durna, w większosci firm masz premie uznaniowe, premie okolicznosciowe itp tylko zawsze pracowałem w prywatnych firmach wiec zdaje sobie sprawę, że to troszkę inaczej.
  • Odpowiedz
nazwa durna, w większosci firm masz premie uznaniowe, premie okolicznosciowe itp tylko zawsze pracowałem w prywatnych firmach wiec zdaje sobie sprawę, że to troszkę inaczej.


@andrzeju1: Nazwa jak nazwa. Trzynastka bo 13 wyplata. Premie mozesz miec roznej wysokosci. 13 to zazwyczaj w okolicach normalnej wyplaty jest.

Ale jeszcze smieszniej jest w gornictwie.

Masz czternastke ktora de facto jest trzynasta pensja. Bo nie ma trzynastki. Trzynastke zlikwidowno, czternastka zostala. I teraz czternastka
  • Odpowiedz
@gorzki99: bo cepy zamiast zwiększyć pensji, szczególnie tym najniższego szczebla o 100 mies. To dają 1300 i liczą na efekt "powiec, kto tyle dół."
  • Odpowiedz