Wpis z mikrobloga

Moje drugie podejście do Drzwi Durina z #wladcapierscieni , z którego jestem całkiem zadowolona. Jednak nie ma to jak motywy z #lotr , praca nad skrzynkami w tych klimatach to czysta przyjemność ()

Duża drewniana skrzynka-książka o wymiarach ok. 24 x 19,5 cm, wysokość ok. 7,5 cm. Decoupage, detale odciskane i ręcznie rzeźbione, malowane i srebrzone, plus wypukła imitacja "stron" po bokach i zamknięcie - metalowy zatrzask sprężynowy. Wewnątrz dwie przegródki wyłożone czarnym filcem, wieczko zdobione od środka. Skrzynka ma już właścicielkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej moich szpargałów twórcznych na #apaturiart

#tolkien #handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby i trochę #sztuka
Pobierz Apaturia - Moje drugie podejście do Drzwi Durina z #wladcapierscieni , z którego jest...
źródło: comment_1657864708smvM1WvGT0xERq8kn9kpEC.jpg
  • 19
@lesnydzban: O wow, nie spodziewałam się, że ktoś mi tego rodzaju promocję zrobi :D Tylko żeby była jasność, mogę np. zrobić projekt w określonych klimatach i nałożyć potem taką grafikę na pudełko, żeby wyglądało jak książka - ale nie robię okładek na książki, z takimi rzeczami to do introligatora ;)
@Krzyshake: Dzięki :) Cena takiej skrzynki to ok. 350 zł, godzin pracy zasadniczo nie liczę - praktycznie zawsze obrabiam równocześnie kilka różnych projektów różnych wielkości, więc trudno mi tak dokładnie wyliczyć, ile schodzi na każdy poszczególny egzemplarz.
@dobrySwir: Heh, dzięki, miło mi to czytać :) Ale mogę przygotować co najwyżej fotorelację - nie bardzo mam czym nagrywać i zresztą podejrzewam, że nagrywanie w trakcie pracy byłoby dla mnie mało komfortowe. Kiedy pracuję, rozłączam się z rzeczywistością, a dookoła obrabianego pudełka dzieje się chaos. Serio, chaos. Wszędzie jest pełno wszystkiego, zwłaszcza w momencie, kiedy dobieram detale. Paleta upaćkana farbami. Ja upaćkana farbami. Klej turla się i spada ze stołu.