Wpis z mikrobloga

Właśnie kończę się ogarniać przed szkoleniem, które zaczynam jutro i przerabiam materiał, który jest na platformie e-learningowej. Nikt w WKU mi nie powiedział, że ma być to zrobione, ale czytając o ścieżce kandydata do WOT doszedłem do wniosku, że tak, muszę to zrobić samodzielnie, zanim stawię się w jednostce.
I teraz pytanie do tych, którzy mają już to za sobą - czy mam rację i mam cisnąć to do końca, żeby wyrobić się przed 7 rano czy mogę sobie odpuścić, bo robię to niepotrzebnie? xd
#terytorialsi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Daldek: Odpuść i dobrze się wyśpij bo jutro intensywny dzień. Z tego co pamiętam to szkolenie robiłem po 16. Ono jest po to abyś wiedział cokolwiek tam przychodząc. Ja byłem 3 lata temu i #!$%@? był taki że nawet by nie było czasu tego sprawdzać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Daldek: Da się spakować w mały plecak. Nie potrzeba dużo rzeczy. Głównie to gacie i skarpetki. Plus rzeczy do higieny. Resztę dostaniesz. Polecam zabrać przedłużacz albo "złodziejke". U nas na 16 chłopa w pokoju były 4 gniazdka. Na szczęście jeden pomyślał o przedłużaczu. Jeśli palisz to weź kilka paczkę to więcej, zarobisz na nich albo zyskasz kumpli. Powodzenia
  • Odpowiedz