Wpis z mikrobloga

W skrócie kto nie zna tematu, Mirabelka kupiła sobie autko i wrzuciła foto na wykop, chłop zaczął krytykować i śmiać się ze to gowno a nie sportowy samochód po czym okazało się ze sam jeździ hyundaiem i30 a do tego wbił się w auto na prostej drodze xd

Typa tak zabolało jakie baty dostał w tym temacie ze stworzył wpis gdzie prowadzi monolog i codziennie wola każdego kto go jechał

Żeby było jeszcze śmieszniej rok temu napisał post ze wybiera to auto ze względów finansowych co nie przeszkadza mu wyzywać każdego od biedaków xDD

@bodziodestruktor: @JaszczompPolownik: @kr0l_szamanow: @maciss: @Libertarian90: @Zbychoo: @VWgolf3 @Karton12 @Diplo @slavoy

#heheszki #samochody #przegryw #thebestofmirko
Pobierz remev - W skrócie kto nie zna tematu, Mirabelka kupiła sobie autko i wrzuciła foto na...
źródło: comment_16578308500vXpkJTSOCOmlivqmDQun8.jpg
  • 34
@remev: Czy ja wiem, czy nie tak, raczej frustrat, który ma o sobie zbyt wysoką opinię, albo ma takie problemy z własną wartością, że ego nie pozwala dopuścić siebie najdrobniejszej krytyki. Generalnie #!$%@? z nim przynajmniej będę miał dzbana odfiltrowanego na czarnej
@maciss: Tez mi sie tak wydaje, tak samo jak tam w jednym wpisie płakał ze go nie stać na merca, wydaje mi sie ze nie jest zadowolony z tej fury bo jak sam mówił wziął ja ze względu na kasę

No i tak jak mówisz jeżdżenie jak ofiara losu pewnie wbija gwóźdź do trumny i dlatego tak psycha siada
@maciss: Szczerze to nawet nie jest kwestia tego jakie ma umiejętności, ale tego, że nie dopuszcza do siebie żadnej krytyki, zwłaszcza kiedy ktoś pisze wprost na co powinien zwrócić uwagę. Wypadek może zdarzyć się każdemu, samochód to tylko przedmiot od tego jest ubezpieczenie, więc póki nikomu nie stała się krzywda wszystko da się naprawić, ale warto przemyśleć sobie ile było w tym mojej winy i na co trzeba w przyszłości zwracać