Wpis z mikrobloga

Nie No błagam ja już nie mogę wytrzymać tego poziomu (ʘʘ) ile można p--------ć głupot w jeden dzień?
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: czy on na prawdę do c---a chwali się tym, że w państwie w którym mamy 40kk obywateli + uchodźców z Ukrainy powstanie fabryka dla 3k ludzi? obok mojego zadupia 5k ludzi mają powstać (są budowane) magazyny, w których ma pracować z tego co pamiętam około 5k ludzi, więc pinokio ma rozmach ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eleganckikapelusz:

Najlepiej to jakby zakazali wyjazdu za granicę do pracy, wtedy mogliby z dumą mówić, że za ich rządów liczba Polaków wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych spadła do minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
międzyczasie firmy polskie HVAC


@Iskaryota: ale, że jakie? Termet, ktory należy do Buderusa czyli grupy Bosch? LFP Leszno, które należy do Grundfosa czyli znów do Boscha? Nie mamy żadnego liczącego się producenta nowoczesnych kotłów do użytku domowego, a ci co produkują to na pellet albo węgiel. I od lat tłumaczenie 'panie, te normy tyle kosztują i certyfikaty i trzebaby informatyków zatrudnić, a tak w hali z Zenkien i kolegami pospawany
  • Odpowiedz
@ladzik: Miałem na myśli stawki na wejście, inżynierowie z R&D mają sporą wypłatę...

@GoT0Sleep: Napisałem wyraźnie: "Magazynier czy produkcja, jakość, zarabiają średnio 4-5.5k brutto, w zależności od charakteru zmian, dodatków itd." i wziąłem na tapetę znane mi fiszki. Jak ktoś pracuje na strefie i zarabia mniej, to:

a) nic nie umie, oprócz naprawdę najprostszych, najtańszych prac;
b) pracuje na max 2
  • Odpowiedz