Wpis z mikrobloga

Death Stranding - ależ mi ta gra nie siadła xD wiedzialem, ze to jest symulator chodzenia z paczkami , ale sprobowalem zagrac bo czemu by nie, fabula wydawala sie ciekawa z poczatku, tak samo z tymi BT - wprowadzili ich bardzo ciekawie w cutscenkach, ale tak naprawde w samej grze byli tylko irytujacy, postacie, ktore oprocz cutscenek ciagle ci gledza bez przerwy przez te kajdanki tlumaczac wszystko jak 5 latkowi - Sam to, Sam tamto, ogolnie same postacie nie wydawaly sie ciekawe napisane, na plus natomiast jest caly setting gry, w koncu cos oryginalnego, szkoda tylko, ze oprawiony w taki gameplay, ktory mi totalnie nie spasował. Widocznie gry Kojimy nie sa dla mnie, bo MGS 5 tez mi sie nie podobal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#deathstranding #ps5
  • 12
@Marcines: heh.

Death Stranding jest japoński, ale dużo mniej niż MGS ;)

Ma kilka fajnych wytłumaczeń fabularnych na koniec, ale przemieszane z japońskim twistem tak że sam nie wiem czy jestem zadowolony z zakończenia, ale na pewno jest dłuuugie.
ale tak naprawde w samej grze byli tylko irytujacy, postacie, ktore oprocz cutscenek ciagle ci gledza bez przerwy przez te kajdanki tlumaczac wszystko jak 5 latkowi


@Marcines: raczej tylko na początku, fabuła i gra aktorska jest akurat na chyba max poziomie, to prawdziwi aktorzy przecież
@Marcines: Dwa pierwsze rozdziały są straszne, bo długie i bardzo nudne i też chciałem dać 3/10, ale od 3 rozdzialu robi sie trochę lepiej i pod koniec gry zmieniłem na 8/10. Gra ma dużo upierdliwych mechanik, ale niektóre historie które opowiada są bardzo ciekawe. Nie ma co grać na siłę, ale jakby ci się kiedyś nudziło to spróbuj dać szanse, jak trzeci ci nie spasuje to wywal w cholere.
@Marcines: to jest to co hideo mowil o grze... ta gra sie rozkreca przez pierwsze 50h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tak jak wiekszosc tez sie odbilem, nawet dwa razy by potem wsiaknac na calego. Wiem jak to brzmi ale zacisnij zeby i pocisnij troche fabule a zapewniam cie ze gameplayowa siadzie i bedziesz abwil sie swietnie. co jakis czas wracam do gry zeby porobic kilka nowych
@Marcines: może ta recka rzuci ci światło na to, co w tej grze jest najbardziej atrakcyjne. Ja na nią czekałem latami, nie było to to, czego się spodziewałem (w sumie samemu nie wiedząc czego się spodziewać po enigmatycznych, ale jednocześnie niezwykle atrakcyjnych i silnie działających na wyobraźnię, teaserach), ale i tak uważam że to jedna z najlepszych gier jakie w życiu grałem. Jeżeli nie jesteś w stanie chłonąć tego klimatu, cieszyć
tamagotchi - @Marcines: może ta recka rzuci ci światło na to, co w tej grze jest najb...
@Marcines:

jak cos ci sie nie spodoba to jestes automatycznie ograniczony

nigdzie tak nie napisałem ¯\_(ツ)_/¯ mi się nie podoba mnóstwo rzeczy w otaczającym mnie świecie i właśnie brak wąskich horyzontów pozwala dostrzec tę beznadzieję

zreszta kojima ma za duze mniemanie o sobie

nie wiem czy za duże, to tylko twoja ocena, nie liczyłem ile razy jego nazwisko się pojawiło, ale wątpię by aż tyle, nawet jeżeli ma o sobie wysokie